Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Sarnased kategooriad

Teave dekaalid kohta

Kleebised sobivad sõidukite (autokleebised) ja akende kaunistamiseks, näitusematerjaliks ning siltidel kasutamiseks. Meie Kujunduslehel saate hõlpsasti ise oma kleebiseid kujundada.

Laadige oma värvipildid või logo üles, valige suurus ja kuju ning lisage soovitud tekst. Oma kleebiste loomine on ühtaegu lõbus ja ka uskumatult lihtne!

Meie kleebised koosnevad valgest PVC-kilest või trükivinüülist, mis on valmistatud digitaalprintimise teel. Need prinditakse digitaalselt valgele trükivinüülile, nii et nende kinnituspind ei ole läbi kleebise nähtav.

Kleebiseid saab tellida ka kontuurlõikena. Kujunduslehel saate ise valida kontuurlõike suuruse. Suurus oleneb sellest, kui palju ruumi soovite objekti (teksti või pildi) ümber jätta. 

Väikseim võimalik kleebis on 15 × 15 mm ja suurim 1200 × 1000 mm.

Kinnitusmeetod: dekaalid


Kasutusvõimalused

Kleebised on suurepärane valik, kui tahate millelegi mitmevärviliste kleebistega tähelepanu tõmmata või kui soovite erilist värvi teksti või pilti. Kasutusnäited on järgmised.

  • Ettevõtted, kes soovivad oma autodele või akendele firmareklaami, saavad kasutada kleebiseid, kui silt peab olema teatud värvi, nende endi logo või kindlate värvidega. Kujundage autokleebis oma soovi järgi. Ühevärvilise teksti ja standardvärvides lihtsate piltide jaoks sobib hästi vinüültekst, sest see võimaldab teksti kontuurlõiget ilma taustata..
  • Kleebised on lihtne ja mugav viis sahtlite, hoiukappide jne märgistamiseks.
  • Restoran, kauplus või kohvik, kes soovib end reklaamida otse uksel või aknal, saab seda kleebiste abil hõlpsasti teha.

Kleebiste pealekandmine

Kleebised tuleb paigaldada kuivale ja tasasele või kergelt kumerale pinnale. Pind, millele kleebis kinnitatakse, peab olema kuiv, puhas ja rasvast vaba. Alustage seetõttu alati pinna puhastamisest ja võimaliku rasva eemaldamisest. Pinna võib enne kleebise pealekandmist ka rasvaeemaldusvahendiga puhtaks pesta.
 
Madala välistemperatuuri korral (alla +10-15 kraadi) soovitame enne kleebise paigaldamist pinda soojendada. Kasutada võib soojapuhurit või fööni. Soojale pinnale kinnitub kleebis paremini ja selle rebenemise oht on väiksem.

Võimalikud kinnitusviisid

Isekleepuv
Põrandale kinnitamiseks