Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Eco Board kohta

Eco Board on keskkonnahoidlik ja taskukohane toode, mis koosneb Katzi kaubamärgiga kvaliteetsest puitkiudpapist. Kerge ja jäik materjal sobib suurepäraselt siseruumidesse ning sellel on mitmesuguseid kasutusvõimalusi.

Rippuvad reklaamsildid on suurepärane viis oma sõnumi edastamiseks nii kaupluses, messil kui ka turundusüritusel. Seda kerget, vastupidavat ja jäika materjali on lihtne kaablitega lakke riputada ning see tõmbab juba kaugelt tähelepanu.

Materjal on 2 mm paksune ja selle siledale, matile ning lamineeritud pinnale trükitakse digitaalselt, mis tagab selged ja ilusad kvaliteetsed värvid.

Meie Eco Boarde saab kujundada suuruses kuni 700 x 1000 mm ja tellida kruvide või teibiga kinnitatavana või kaablitega lakke riputatavana.

Pakume ka nõel- ja magnetkinnitusega erinevat tüüpi Eco Boardi nimesilte. Need sobivad ideaalselt messidele, konverentsidele, kohtumistele või seminaridele. Meie Eco Boardi nimesildid on parim valik ilusate lühikest aega kasutatavate nimesiltide puhul.

Katz Display Board kuulub keskkonnasäästliku paberi/papi rühma ja on põleva jäätmena taaskasutatav. Plaatidel on PEFC-sertifikaat ja need ei sisalda mürgiseid lisaaineid.

Kasutusvaldkond

  • Rippuv reklaamsilt (POS) - Uute toodete, kampaaniate, ürituste jms turundus. Silte kasutatakse tähelepanu äratamiseks ja sageli piiratud aja jooksul.
  • Siseviidad
  • Nimesildid - Ideaalne nimesilt lühiajalise ürituse jaoks, nagu mess, kursus, seminar või konverents.

Video kinnitusmeetod: trosskinnitus laes

Võimalikud kinnitusviisid

Kruvi
Teip
Kruvikattega kruvi
Riputatav
Trosskinnitus laes
Lipukinnitus