Liigu edasi põhisisu juurde

EÜV

Kuidas tegutseb Signomatic EÜV alal?

Meie jaoks on oluline integreerida EÜV töö oma äritegevusse, mis tähendab pühendumist meid ümbritsevale maailmale ja oma töötajatele. Soovime käitada ettevõtet jätkusuutlikul moel ja olla heaks eeskujuks nii sotsiaalselt kui ka keskkonnaalaselt.

Mis on EÜV?

EÜV tähendab ettevõtte ühiskondlikku vastutust. See tähendab, et ettevõtted võtavad vastutuse oma mõju eest ühiskonnale lisaks seadusega nõutavale, ja tegutsevad kestlikuma arengu nimel. Mõju võib olla tuntav mitmes valdkonnas. Tüüpiline langus toimub sotsiaalsetel, keskkondlikel ja majanduslikel aladel.

MEIE ÜHISKONDLIK VASTUTUS

Hoolime ja peame lugu nii üksteisest kui ka oma klientidest, samuti soovime panustada ühiskonda muu hulgas heategevuse, soodustuste ja partnerluste kaudu.

Meie töötajad

Signomatic soovib tagada, et iga töötaja oleks õnnelik ja tal läheks hästi, et tal oleks hea töökeskkond ja ta tunneks end turvaliselt ning et tööl ei toimuks mingit diskrimineerimist. Töökohta peab iseloomustama vabadus koos vastutusega ning keskendumine töökeskkonnale, mis rõhutab koostööd, kogukonda, austust ja mõistmist. Meie töötajad peavad tundma ühtekuuluvust ja osalust sõltumata soost, vanusest, religioonist, rahvusest, puudest jne.

Usume, et hea tervis toetab terveid ja edukaid inimesi ning füüsiline tegevus suurendab tööjõudlust. Selle osana panustame heldelt tervishoidu ja pakume võimalust tund aega nädalas töö ajast sporti teha. Soovime edendada liikumist ja kogukonnavaimu ning osaleme igal aastal mitmel võistlusel.

Signomatic toetab

Signomatic algatusega soovime ettevõttena panustada jätkusuutlikku arengusse, toetades organisatsioone, mis on seotud erinevate ühiskonna- ja abiprojektidega. Iga meie uudiskirjaga liituja eest annetame 2 EUR organisatsioonidele, kes tegutsevad parema ühiskonna nimel. Igal kuul toetame uut organisatsiooni, mida siin tutvustame. Kuva rohkem.

MEIE KESKKONDLIK VASTUTUS

Võtame keskkonnakohustusi väga tõsiselt ja püüame alati minimeerida oma mõju keskkonnale. Meie töötajad on läbinud keskkonnaalase aluskoolituse ja meie jaoks on loomulik arvestada kestlikkust kõiges, mida teeme.

Kompenseerime oma heitmeid

Kompenseerime nii oma tegevusest kui ka klientide saadetiste transportimisest tulenevat süsinikdioksiidi heidet. Süsinikdioksiidi kompenseerimine toimub koostöös Rootsi ettevõttega Atmoz Consulting, kes aitab teistel ettevõtetel ja organisatsioonidel vastutada oma osa eest kliimaprobleemides. Lugege lisateavet siit.

Meie hoone on saanud rohelise ehituse serdi Green Building

Meie uuele hoonele anti sert Green Building, mis tähendab, et see tarbib praegustest nõuetest 25% vähem energiat.

Oleme paigaldanud 474 päikesepaneeli oma katusele

Oleme laiendanud oma päikesepaneelide süsteemi ning nüüd on meil paigaldatud 474 paneeli. Paneelide hinnanguline tootmine on umbes 60% kogusest, mida tarbime praegu kinnisvara, tootmise ja kontori osas.

Pakume ökosõidu eeliseid

Püüame reisida võimalikult väikese keskkonnamõjuga, seega pakume oma töötajatele ökosõidu eeliseid. Kava hõlmab toetust jalgratta ostmiseks või katab poole bussipiletite kulust.

Meie algatused

Meie kliimaalane tegevus

Signomatic toetab