Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave ärisildid kohta

Olla nähtav tähendab olla olemas ja ettevõtete jaoks on seetõttu eriti oluline olla nähtav. Silt hoone fassaadil on esimene samm, kuid ärisilte luuakse ka muul otstarbel kui vaid väliseks nähtavuseks. Nende abil võib sama hästi näidata ka teed kontoritesse või osakondadesse või anda teavet lahtiolekuaegade, hindade või menüüde kohta.

Ärisiltidel on palju eri funktsioone – mida teie vajate?

Ärisiltide otstarbed 

Kuva

Arvatavasti on ettevõtte puhul kõige tähtsam suur silt selle nime ning sageli ka teabega osutatavate teenuste või müüdavate toodete kohta. Üldjuhul on neil ka ettevõtte logo ja need on kinnitatud hoone fassaadile.  

Sildi suurus ja materjal võib olla erinev olenevalt ettevõtte tegevuskeskkonnast. Ettevõtte välissiltide materjalina soovitame kasutada plasti, alumiiniumi või akrüüli, kuna need peavad tuulele ja ilmaoludele paremini vastu kui muud materjalid.  

Teejuht

Paljudel ärisiltidel on ka suunav otstarve. Need näitavad teed sissepääsuni, annavad teada, kes kabinettides töötavad, ja kuidas leida eri osakondi. Selliseid silte leidub liftides ja koridorides, aga ka ustel ning seintel. Kõik see aitab tagada, et külastajad, kliendid või patsiendi jõuaksid õigesse kohta.  

Teavitamine

Ärisiltidel on enamasti ka informatiivne otstarve. See võib hõlmata kõike alates lahtiolekuaegadest kuni selleni, et teatud alal tuleb kanda kaitserõivastust. Selliste siltide loomisel peaksite alustama nende kavandatavast asukohast ja seejärel looma sildi, mis on selgelt nähtav, et teave jõuaks sihtrühmani.

Video kinnitusmeetod: puksid