Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave covid-19 sildid kohta

Käte pesemine ja desinfitseerimine, köhimisel ning aevastamisel käe suu ette panek ning inimestevahelise vahemaa hoidmine pole kunagi nii tähtis olnud. Koroonaviiruse või Covid-19 leviku tõkestamiseks ja peatamiseks tuleb järgida riigi ning Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) antud juhiseid ja soovitusi.

Teabe jõudmine kõikide ühiskonnagruppideni erinevate keelte ja kanalite kaudu on äärmiselt tähtis. Covid-19 sildid koos selgete käitumisjuhistega saavad olukorda paremaks muuta.

Kujundage oma koroonasildid Siltomaadis koos selgitavate sümbolite ja piltidega.

Covid-19 sildid

Koroona- või Covid-19 silti saab kujundada erineval viisil, olenevalt sellest, mida soovite edasi anda. Kliinikutes ja haiglates võib külastajate või patsientide jaoks sissepääsu juurde üles seada Covid-19 sildi või koroonasildi tekstiga „Kui teil on palavik, köha või muud hingamisteede probleemid, siis palun oodake väljas“.

Tualettruumidesse sobivad Covid-19 sildid, kus on juhtnöörid, kuidas pesta käsi nakkustekitajatest vabanemiseks. Selged pildid aitavad sõnumit vaatajale paremini edastada.

Koroonasildid saab kujundada enda soovi kohaselt, kasutades igasugust materjali, värvi, kuju, kirjastiili ja selgitavaid sümboleid või pilte. Kujundage oma silt Siltomaadis.

Video kinnitusmeetod: trosskinnitus laes