Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave hobusesildid kohta

Hobusesilti saab kasutada hobuse nimeplaadina või tallis tarvikute märgistamiseks, et hoida korda. Hobusesilt võib toimida ka hoiatussildina, manitsedes autojuhte ettevaatlikult sõitma, kuna teel või lähikonnas võib olla palju hobuseid. Olenemata oma nõuetest saate luua personaalse hobusesildi, mis vastab teie vajadustele.

Video kinnitusmeetod: kruvi


Mitmesugused hobusesildid

Hobuste nimeplaadid

Levinuimad hobuste nimeplaadid on need, mis pannakse üles talli. Neid nimetatakse ka tallisiltideks. Hobuste nimeplaate võib kasutada ka rakmete, sadulate ja muude tarvikute korraldamiseks, mis muidu võivad tallis kergesti segi minna. Personaalne hobuse nimeplaat on atraktiivsem ning hõlbustab hobuse ja tema tarvikute leidmist.  

Hobuste transportimine

Seaduse järgi peavad hobuseveokid sageli olema tähistatud hobusesildiga. Kujundusi on mitmeid, kuid kollased sildid musta tekstiga on ühed tavalisemad. Kui hobuseid transporditakse avalikel teedel, tuleb kindlasti tagada, et järgitaks kõiki kohalikke seadusnõudeid seoses teksti, värvi ja kujuga.  

Treeninguks

Üks kategooria hobusesilte on need, mis näitavad teed treeningualale, võistlusrajale või tallidesse. Need sildid on abiks külastajatele, kes ala ei tunne.  

Hoiatus

Mõned hobusesildid on mõeldud autojuhtide hoiatamiseks, et teel on hobuseid, ratsutustee ületab maanteed vms. Neid saab kujundada klassikaliste hoiatussiltidena, mille keskel on kujutatud must hobusesiluett. Sellesse kategooriasse kuulub ka klassikaline keelusilt (liiklusmärk), mis näitab teekasutajatele, et lähikonnas liiguvad hobused. Neil siltidel on valge ratsurisiluett sinisel taustal.