Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave magnetsildid kohta

Pakume üleni magnetiseeritud silte, milles koosnevad mati UV-pinnakaitsega magnetalusest. Magnetsildid tuleb optimaalse kinnitumise tagamiseks kanda puhtale, kuivale ja tasasele pinnale.

Magnetsilte saab kasutada nii siseruumides kui ka väljas ja sel on palju kasutusvõimalusi. Näiteks pakume magnetsilte autode jaoks, see tähendab, et neid saab paigaldada sõidukitele. Automagnetiga saate hõlpsasti oma ettevõtet või muud tegevust reklaamida, paigutades magneti otse autole. Saate luua isikupäraseid külmikumagneteid või nõudepesumasinale või muule magnetpinnale, nt metalltahvlile, kinnitatavaid magnetsilte.

Meie magnetsilte valmistatakse digitaalprintimise teel ja neid saab tellida mis tahes värvides. Magneti paksus on 0,6 mm ja tellida saab suurusi kuni 900 × 1500 mm. Väikseim võimalik suurus on 10 × 30 mm. Kujunduslehel saate üles laadida oma pildid ja kujundada oma vajadustele sobivad magnetsildid.

Kasutusvõimalused

  • Saate esitleda oma ettevõtte või äri logo automagnetina või kujundada ise oma õppesõiduki märgi. Magnetit on lihtne kinnitada ja eemaldada. 
  • Saate kujundada isikupäraseid külmikumagneteid vahvate ütlemiste või piltidega. Nõudepesumasina magnetsildi abil saate teistele hõlpsasti teada anda, kas nõud on puhtad või mustad. Neid saab paigaldada igal ajal ja kahjustusteta eemaldada. 
  • Saate luua isikupärased magnetsildid metalltahvlile või muudele magnetpindadele kinnitamiseks.

Pidage meeles!

Magnet talub temperatuure vahemikus ligikaudu –30 °C...+55 °C. Maksimaalne temperatuur lühiajaliselt: 65 °C. Magnetsilte ei tohi kasutada sõidukites pikemat aega, kuna need võivad värvkatet kahjustada. Pange tähele, et suurel kiirusel võib magnetsilt sõiduki küljest lahti tulla. Pidage meeles, et magnetsildid tuleb optimaalse kinnitumise tagamiseks kanda puhtale, kuivale ja tasasele pinnale.

Võimalikud kinnitusviisid

Magnet