Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave nimesildid nõelaga kohta

Nimesildi külge kinnitatud nõel on vastupidav ja kauakestev. On tavaline, et ühe mantli või rõiva kohta on olemas mitu nimesilti.

Stiilsete, isikupärastatud ja nõelaga kinnitatavate nimesiltide abil tervitavad töötajad külastajaid sõbralikult ja isiklikult.

Miks valida nõelaga kinnitus?

Nõelaga nimesilt on mugava ja lihtsa kinnitusviisiga neile, kes soovivad oma nimesilti vahetada ja kinnitada seda erinevatele rõivastele. Nõel asub nimesildi tagaküljel ja kinnitamiseks piisab lihtsalt sellest, kui torkate nõela läbi riideeseme, millele soovite nimesildi kinnitada. Seejärel vajutate nõela kinni.

Kuhu tuleks nimesilt kinnitada?

Üldjuhul kinnitatakse nõelaga nimesilt vasakule rinna kohale. Seda peetakse kõige tavalisemaks ja ametlikumaks kandmisviisiks. Kui aga soovite selle paigutuse suhtes olla veidi strateegilisem, kinnitage see paremale poole: nii on nimesilt paremini nähtav, kui te kedagi tervitate. Kõige olulisem on aga meeles pidada, et silt peaks asetsema sobival kõrgusel, et teised saaksid seda hõlpsasti näha ja et nimesilt oleks kergesti loetav.

Nõuandeid nõelaga nimesildi kujundamisel.

1. Nime, elukutse või ettevõtte tekst peab olema selgelt loetav.

2. Värvikombinatsioonid: tumedale taustale tuleb hele tekst. Kui

taust on hele, siis peab tekst olema tume. Värvilise tausta puhul tasub eelistada tagasihoidliku värviga teksti: see peaks olema kas halli, valget või musta värvi.

3. Kas teil on kavas esineda mõnel üritusel või messil, et meelitada ligi uusi kliente või investoreid? Lisage ettevõtte logo nimesildil nähtavale kohale. 

4. Sümbol võib muuta isikupäratu ja liialt ametlikult mõjuva nimesildi palju elavamaks. Miks mitte kasutada emotikoni? :)