Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave numbrisildid kohta

Numbrisilte kasutatakse maja, postkasti või parkimiskoha numbri tähistamiseks. Numbrisilt võib olenevalt oma asukohast erinev välja näha. Uksenumbrisilt võib olla mitmesuguse kujundusega.

Mõned inimesed eelistavad hoone fassaadil väljalõigatud numbreid, teised aga stiilseid akrüülist uksenumbrisilte või messingist numbritahvleid. Uksenumbrisilte võib olla väga erineva väljanägemisega ja neid saab kujundada täiesti teie maitse kohaselt.  

Mustvalgeid ja sinivalgeid silte kasutatakse enamasti hoone välisküljel või uksel ning need sulanduvad hästi keskkonda. Välisuksesiltidel on sageli ainult maja või korteri number, kuid neile võib kirjutada ka seal elava inimese nime.

Parkimiskoha numbrisildid või tähed aitavad vältida segadust. Parkla numbrisiltidega saate juhtidele meenutada, kuhu minna ja kus autot parkida. Numbriplaate kasutatakse tihti ka ladudes või muudes kohtades, kus on vaja märgistada riiuleid või hoiustamiskohti. See hõlbustab vajaliku toote või tööriista kiiret leidmist.

Numbrisildid – mõned näited

Meie tootevalikusse kuulub palju mitmesuguseid eri materjali, värvi ja kujuga numbrisilte. Pakume järgmist

  • Numbrisildid teie majale, ruumile, laole ja parklale 
  • Ilmastikukindlad, UV-kaitsega ja vastupidavad 
  • Graveeringu või digitaalprindiga 
  • Mitmesugused kirjatüübid, värvid ja kujud 
  • Mitmesugused kinnitusmeetodid 
  • Kogusepõhine allahindlus 
  • Kliendi rahulolugarantii
  • Majanumbri sildid 

Hoone numbrit tähistav silt on arvatavasti levinuim numbrisilt. Neid nimetatakse mõnikord ka fassaadisiltideks või majanumbritahvliteks, kuna kinnitatakse hoone esiküljele. Majanumbri sildid on Eestis üldlevinud. Meie Siltomaadis saate kujundada ainulaadse majanumbri sildi just nii, nagu soovite, valides ise materjali, kirjatüübi ja värvi.  

Akrüülist majanumbri sildid

Akrüülsildid kuuluvad meie eksklusiivseimasse valikusse. Materjal on tugevast pleksiklaasist plaat, mida saab tellida läbipaistva, mati või värvilise taustaga. Üldjuhul kinnitatakse akrüülist majanumbri silt seinakinnituse abil, nii et see jääb seinast pisut eemale. See annab sildile modernse ja stiilse ilme. Samahästi võib sildi kinnitada ka kruvide abil. Siltomaadis saate kujundada vaimustavaid kaasaegseid akrüülist majanumbri silte täiesti oma maitse järgi piltidega või ilma. 

Graveeritud majanumbrid 

Igaüks, kes otsib numbrisiltide jaoks soodsat lahendust, võiks kaaluda meie graveeritud plastsilte. Neist saab valmistada esmaklassilisi fassaadisilte ja kinnitada neid hoonele, majale või korterile kruvide abil. Valige sildi suurus ja värv ning lisage oma tekst või pilt. 

Alumiiniumist majanumbri sildid

Alumiinium on esmaklassiline valik igaühele, kes soovib püsivat ja vastupidavat kvaliteetset silti, mis peab vastu iga ilmaga. Meie kujundustööriista abil on stiilsete uksenumbri siltide kujundamine ülimalt lihtne. Tootmisprotsess hõlmab digitaalprintimist, mis tagab sildile peene ja sileda viimistluse. 

Messingist majanumbri plaadid

Saate kujundada stiilseid majanumbri silte messingist. Siltomaadis on olemas suur valik kujundusi ja suurusi. Meie tootevalikus on nikeldatud messingist (hõbedane), kroomitud ja harjatud messingist sildid. Sildid prinditakse digitaalselt ning teil on võimalik valida mis tahes teksti ja pildi jaoks mitmeid värve. Meiega on kujundusvõimalused praktiliselt lõputud.  

Ruuminumbrid

Hotellides on toad tähistatud tavaliselt numbrisiltidega. See hõlbustab külastajatel oma ruumide leidmist. Konverentsikeskustes või väikestes hotellides, kus on vähem ruume, pole harv juhus, kui neile antakse hoopis nimed. Olenevalt sellest, kuhu soovite sildi paigaldada ja mida sellega teatada, on meil valikus mitu tüüpi. 

Eksklusiivsema ilme jaoks soovitame läikivaid messingsilte. Need on nüüd saadaval ovaalsete, ristkülikukujuliste ja ümaratena. Kui vajate lihtsamat ruuminumbri siltide komplekti, soovitame siseruumides ja väljas kasutamiseks plastsilte, mis on püsivad, vastupidavad ning sealjuures stiilsed. Plastist ruuminumbri silte saab siledale pinnale hõlpsasti kinnitada teibi või kruvide abil. 

Laohooned

Numbrisilte kasutatakse sageli ladudes, näiteks lao ruuminumbri siltide, laadimiskoha siltide või uksesiltidena. Selge struktuuri ja kujundusega ladu tähendab, et õige toode on võimalik tellimuse või toote numbri järgi kiiresti leida – see on suurte ladude tõhusa logistika jaoks hädavajalik. 

Parkimiskohad

Parkimiskohtade selge märgistamine numbrisiltidega hõlbustab juhtidel õige koha leidmist. Üks võimalus on kanda parkimissildile ka sõiduki registreerimisnumber. Teine võimalus on tähistada parkimiskohad majanumbriga, nii et külastajad näeksid, kus asub sobiv paik parkimiseks.  

Pakume vastupidavaid alumiiniumsilte, mis sobivad täiuslikult parkimiskoha siltideks. Meie alumiiniumsildid peavad välitingimustes vastu kuni 10 aastat. Meie kujundustööriistaga saate valida oma parkimissildi jaoks sobiva suuruse. Sama kehtib ka värvi, kinnitusviisi, teksti ja mis tahes pildi kohta. Paremaks nähtavuseks pimedas valige helkurkihiga alumiinium. Kinnitage silt näiteks kruvide või vardakinnituse abil. Eelpuuritud augud hõlbustavad paigaldamist. Inspiratsiooni parkimissiltideks vaadake meie näidistest.