Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave öendushoolduse nimesildid kohta

Lisaks hoolduse saamisele on haigla külastajatele oluline ka see, et haigla töötajad raviksid neid sõbralikult ja isiklikult. Nimesilt saab selgelt teada anda, kes patsienti hooldab, näiteks kas see on õde või arst. Tänu sobivatele nimesiltidele õendushoolduses näevad patsiendid kergesti selle isiku ametit ja nime, kellega nad räägivad. See hõlbustab edasist hooldust ja suhtlust. Siltmax pakub plastist ja puidust nimesilte. Valige, mis sobib teie isiku või töökohaga kõige paremini! 

Peale nimesildi suuruse ja materjali tuleb tervishoiuvaldkonna nimesiltide kujundamisel pidada meeles kolme põhiaspekti.

Nimesildid õenduspersonalile

Tekst

Isegi kui nimi asub keskel, on tähtis esitada selgelt ka amet. See tagab, et patsient teab, kes talle teavet jagab ja millise ameti esindaja poole tuleb pöörduda, kui tal tekib lisaküsimusi.  

Sümbol

Väike sümbol võib muuta isikupäratu ja ametliku nimesildi millekski, mida tajutakse palju soojemana. See on levinud imikute ja lastega töötavate abiõdede ning õdede puhul. Tore on ka lisada sümbol, mis tähistab hobi. Jalgpallisümbol jalkafännil võib tekitada patsientidega meeldivaid arutelusid.