Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave puitsildid kohta

Tervitage oma kodus külalisi meeleoluka puitsildi või mõtteteradega sildiga – see on kena sisustusdetail. Kujundage puitsildid enda valitud teksti ja kujundusega meie kodulehel.

Pange tähele, et meie puidust sildid on mõeldud ainult siseruumides kasutamiseks.

Puitsildid enda valitud tekstiga

Puitsilte kasutatakse tihti siis, kui soovitakse luua sooja ja vanamoelist õhustikku. Meie veebilehel saate kujundada isiklikud enda valitud tekstiga puitsildid, mis muudavad teie maja või suvila veelgi hubasemaks. Kirjatüüpi valides saate kujundada puitsilte, mis sobivad erinevatesse keskkondadesse. Kas eelistate klassikalisi puitsilte, maalähedasemat või moodsalt minimalistlikku stiili?

Valmistamine ja materjal

Meie puitsildid on tehtud spoonitud kase- ja tammepuu MDF-plaadist. Materjal on 4 mm paksune. See materjal on töötlemata ja sobib kasutamiseks vaid siseruumides. Meie puitsildid valmistatakse UV-printeriga, mis tähendab, et saate üles laadida mitmevärvilisi pilte ja teksti. Siltomaadis saate valida soovitud puiduliigi, värvi, kuju, kinnitusviisi ja suuruse. Siltomaadis saate tellida puitsilte kuni suurusega 1100 × 1100 mm. Puitsildid saab paigaldada kruvide või teibiga ning riputada või kinnitada puksidega seinale.

Kasutusalad

Mõned tavapärased kasutusalad on järgmised.

  • Uksesildid ja muud siseruumides kasutatavad sisekujundussildid näiteks vannitoas, tualetis, magamistoas või saunas, kui soovite seal luua pehmema ja soojema tunde, kui seda suudaks plastsilt. Tervitussilt, teksti või sõnumiga puitsilt annab ruumile õdusa ja koduse tunde.
  • Sildid lemmikloomadele – näiteks nende magamis- või söögialale.
  • Puitsildid sisekujunduselemendina näiteks restoranis, vastuvõtualas või sissepääsu juures, et luua külalistele hubane, meeldiv ja looduslähedane tunne.

Video kinnitusmeetod: kruvi

Võimalikud kinnitusviisid

Kruvi
Kruvikattega kruvi
Teip
Lipukinnitus
Riputatav
Puksid
Trosskinnitus laes