Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave restoranisildid kohta

Esimene silt, mida restoranikülastajad näevad, on fassaadisilt restorani nimega. See on harilikult restorani suurim silt – kuid mitte ainus. Külastajaid võtab vastu juba uksel olev silt lahtiolekuaegade ja sageli ka menüüga. Restorani sees on tavaliselt silt tualetiuksel ja personal kannab sageli nimesilte. 

Milliseid restoranisilte teie restoran vajab? Kõik restoranid vajavad silte, mis teavitavad, reklaamivad või näitavad teed. Siltomaadis saate luua oma restorani keskkonna jaoks kohandatud silte.

Video kinnitusmeetod: kruvi


Restoranisildid – mõned näited 

Lahtiolekuaegade sildid

Silt restorani lahtiolekuaegadega on praktiliselt kohustuslik. Ja ärge unustage ka silti „AVATUD“, mis on oluline siis, kui restorani lahtiolekuajad on pisut ebatavalised.  

Nimesildid 

Personali nimesildid on levinud pigem suuremates restoranides, kuid neid võib kasutada ka pitsarestoranides või restoranides, kus on vähem töötajaid. Nimesilt on personaalsem viis inimesi tervitada ja annab külastajale ka teada, kellega ta räägib. 

Menüü 

Suur ja selge menüüsilt on üks levinumaid restoranisilte. Menüüsildid on kasulikud nii restoranis sees kui ka õues, et möödujad näeksid, mida seal pakutakse.  

Tualett 

Mõnikord piisab väikesest uksesildist, mis näitab tualeti asukohta. Suuremates restoranides võib vaja olla silte, mis näitavad, kus suunas see asub.  

Mitte suitsetada 

Restoranides suitsetamine on nüüdseks juba palju aastaid keelatud ja enamik inimesi seda ka aktsepteerib. Siiski võib vajalik olla seda rõhutada suitsetamiskeelu sildi abil restorani sees või välisel istumisalal.