Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave väravasildid kohta

Väravasildid võivad külastajaid teavitada, hoiatada või tervitada või juurdepääsu keelata. Teave erineb suuresti, kuid olenemata sildile valitud tekstist peaks see värava läbijale edastama mingi sõnumi. Eraisikute puhul on levinuimad „Tere tulemast“ ja „Palun sule värav“, ettevõtetel on väravasiltidel aga pigem teave, hoiatus või keeld.

Looge ainulaadne väravasilt oma vajadust mööda

Väravasilte ei iseloomusta mingi kindel suurus, värv ega kuju. Valikuid on palju, kuid neid ühendab see, et need paigaldatakse taluväravale ja edastavad külastajatele mingi sõnumi. Mõned levinumad väravasildid on järgmised. 

Väravasiltide näidised

Palun sule värav“ – klassikaline silt, mida armastavad muu hulgas inimesed, kelle loomad jalutavad territooriumil vabalt ringi. Silti „Palun sule värav“ leidub sageli ka lasteaedade, koolide ja puhkekeskuste väravatel. 

Tere tulemast“ – paljudel inimestel on tervitussilt uksel, paljudel aga sarnane silt väraval. Mõned inimesed eelistavad lihtsat teadet „Tere tulemast“, teised aga lisavad perekonnanime ja aadressi. 

Sissepääs keelatud“ – kui värav piirab keelatud juurdepääsuga ala, on see tavaliselt lukustatud. Sellistel puhkudel tasub valida väravale silt, mis näitab selgelt, et sissepääs on keelatud, ja vajaduse korral ka seda, et ala on ohtlik. 

Ettevaatust – koer“ – olenemata sellest, kas koer on õues või toas, on külastajate suhtes lugupidav hoiatada, et koer võib lahtiselt ringi joosta. Enamik inimesi hindab seda, eriti need, kes koeri kardavad.