Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Lisateave aadressisiltide kohta

 „Tellisin aadressisildi, et näidata külastajatele, kus ma elan, ja anda kinnisvarale isikupära – just see väike lisa, mis oli pärast sissekolimist puudu.“

Nii ütleb üks paljudest klientidest, kes on ostnud meilt aadressisilte. Antud juhul oli sildil selline teave nagu perekonnanimi, tänava nimi ja tänavanumber. Kõigele lisaks ostis inimene ka sobiva sildi, millel oli maja enda nimi.

Täpselt nagu ülalnimetatud klient võite panna aadressisildi oma kinnistupiiri tähistavale aiale. Samuti võite saada aadressisildi oma postkastile või miks mitte ka oma maja fassaadile. Erateedel võib posti külge kinnitada ka aadressisildi, et hoiatada autojuhte, millisel teel nad sõidavad. 

Olenemata teie eesmärgist või sildi paigalduskohast on meil alati kõik vajalik olemas. Valige oma aadressisilt erinevate materjalide ja kinnitusmeetodite põhjal. Soovitame valida materjali, mis peab õues kaua vastu ja ei kaota oma värvi ega kinnitusvõimet. Samuti on hea, kui silt on tänavalt hästi nähtav eelkõige juhul, kui päästeautod peavad selle kiiresti üles leidma. 

Siin näete, millised meie materjalid sobivad aadressisiltide jaoks ja peavad vastu 7–10 aastat, enne kui värvid, kinnitus või miski muu kaotab oma kvaliteedi.

Alumiiniumsildid, kontuurlõigatud sildid, graveeritud plastsildid, vinüültekstid ja roostevabast terasest sildid.

Aadressisilt fassaadile

Majafassaad on tavapärane koht aadressisildi paigaldamiseks. Paigalduskoht on sageli maja sissepääsu kõrval. See võib olla majanumber, elaniku nimi või tänavanimi.

Piirdeaia külge kinnitatavate siltide materjalisoovitused: kontuurlõigatud sildid, alumiiniumsildid, emailitud alumiiniumsildid, graveeritud plastsildid.

Aadressisilt kirjakastile

Kirjakastide aadressisildid on väiksemad ja nendele kirjutatakse tavaliselt inimese nimi ja majanumber.

Kirjakasti sildimaterjali soovitused: roostevaba teras, graveeritud plast või vinüültekstid.

Aadressisilt piirdeaial

Piirdeaiale paigaldatavat aadressisilti võib käsitleda näiteks majafassaadi täiendusena. Siin võite olla veidi loomingulisem ja anda kinnistule mõne nime, kirjutada väikese sõnumi või valida klassikalise tänavanumbri ja nime. 

Piirdeaia külge kinnitatavate siltide materjalisoovitused: alumiiniumsildid, alumiiniumsildid emailistiiliga, graveeritud plast.