Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave postrid kohta

Postrid ehk reklaamtrükised on suurepärane valik neile, kes soovivad oma sõnumit edastada lihtsal ja soodsal viisil. Suuremõõdulisi postreid kasutatakse sageli näituste, kontsertide ja muude ürituste puhul tähelepanu tõmbamiseks või teabe levitamiseks.

Postreid saab paigutada poeakendele, seintele, ustele või teatetahvlitele ja sageli pannakse neid üles avalikesse kohtadesse, nagu ostukeskused, restoranid või kauplused.

Kauplused ja ettevõtted kasutavad reklaampostreid tihtipeale kaubamärgi turundamiseks või uute toodete või teenuste reklaamimiseks. Väiksemaid postreid saab kasutada ka kodus stiilse interjööridekoorina. Saate luua isikupäraseid reklaamplakateid, sooduspakkumiste postreid, valimisplakateid või kontserdiplakateid või kaunistada oma kodu mis tahes suuruses või mis tahes objekti esitlevate postritega!

Kujunduslehel on palju võimalusi värvi, kuju ja suuruse valimiseks. Laadige üles oma pildid või valige Kujunduslehel olemasolevate piltide seast sobivaimad. Meie postrite minimaalne suurus on 100 × 100 mm ja maksimaalne suurus 4000 × 1200 mm. Need prinditakse digitaalprintimise teel ühele küljele. Materjal koosneb kvaliteetsest fotopaberist paksusega 0,214 mm (214 μm). Meie postreid saab kasutada nii sees kui ka väljas, kuid sisetingimustes peavad need kauem vastu. Väljas kasutamisel peavad need vastu kolm kuud.

Kasutusvõimalused

  • Postrid on ideaalne valik ettevõtetele ja kauplustele, kes soovivad reklaamida mõnd kaubamärki, toodet või teenust. Suured postrid võivad tõmmata tähelepanu ja inspireerida.
  • Looge ainulaadsed postrid sooduspakkumiste, näituste, kontsertide, sünnipäevade ja muude puhkude tarbeks.
  • Kujundage postrid magamistuppa, elutuppa, kööki, lastetuppa või töönurka. Poster on lihtne ja soodne viis tühja seina elavdamiseks.