Liigu edasi põhisisu juurde

Signomatic kohta

2008. aastal näeb Signomatic esimest korda ilmavalgust. Göteborgi saarestikus asuvast Fotö keldrist alustasime siltide müüki ettevõtetele ja eraisikutele ning arendasime sellest välja tänapäeval uuendusliku, vastutustundliku ja kogenud siltide tootja, mille kontorid ja tootmine asuvad Landvetteris Göteborgist ida pool.

Selle 15 aasta jooksul oleme müünud ligi 8 miljonit silti rohkem kui 120 riiki. Tänu sellele kogemusele võite kliendina olla kindlad, et me teame, mida teeme. Teeme teile kui kliendile teie soovitud siltide loomise ja tellimise nii lihtsaks kui võimalik.

Tänapäeval on Signomatic üks suurimaid siltide tarnijaid ja suudab ühe tellimuse raames käsitleda kõike, alates ühest sildist kuni tuhandete siltideni. Lubage meil aidata teil muuta oma mõtted reaalsuseks.Alates standardsiltidest kuni eritellimusteni

Meie valikust leiate alati standardsilte, millest oma sildi loomisel alustada ja lähtuda. Valmistame ka eritellimusi, mis jäävad väljapoole meie standardvalikut. See tähendab näiteks, et me saame osta konkreetset materjali, mida soovite, ja toota sildi täpselt teie spetsifikatsioonide järgi. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei leia meie veebisaidilt soovitud materjali, suurust või kujundust. 

Me oleme ebatraditsioonilised...

...ja selle üle uhked. Meie kujundusvahendiga Siltomaat saate hõlpsasti luua oma sildi täiesti algusest peale. See lihtne tööriist, mille puhul saate valida materjali, kuju, teksti, värvi, motiivi ja kinnitusviisi, tähendab, et kõik sildid on erisugused. Teie kui klient vastutate oma toote eest.

Me hindame seda. Me oleme ebatraditsioonilised ja teeme revolutsiooni tööstuses, mis ei ole viimase 20 aasta jooksul toimunud digiteerimisega sammu pidanud. Soovime muuta siltide tellimise lihtsaks: nii enda kujundatud kui ka eritellimusel valmistatud.

Teeme siltide valmistamise lihtsaks

Puurime, lamineerime, painutame, freesime ja kasutame laserlõikamist, graveerimist ja lasertrükki. Teisisõnu, teil kui kliendil on lihtne leida täpselt seda, mida soovite. Milline näeb välja meie standardvalik? Allpool näete, mida me saame teile pakkuda oma standardvalikust:

Alumiiniumist sildidRoostevabast sildidGraveeritud sildidAkrüülsildidVinüültekstidDekaalidMagnetsildidMessingist sildidPuitsildidRullplakatidPubisildidKontuurlõigatud sildidEco Board


Tagame teie vajaduse hea kvaliteedi järele

Meil on Signomatic ligi 80 töötajat ja teeme tihedat koostööd, et tagada teile parima kvaliteediga tooted, millel on sujuv tootmisvoog.

  • Ettevõttena on teil personaalne kontakt klienditeeninduses, kes aitab teid tellimuse täitmisel. Teisel juhul kujundate sildi ise Skyltomateni abil ja esitate tellimuse.

  • Meie sildikujundajad tagavad, et sildid kujunevad teie soovidele vastavaks, ja saadavad kujunduse meie silditootjatele.

  • Meie silditootjad loovad teie ainulaadse sildi.

  • Seejärel hoolitsevad meie pakendajad teie tellimuse eest, sorteerivad ja pakendavad selle nii, et teie silt jõuab õigel ajal kohale koos õigete tarvikutega.

Valmistame silte rangeid kvaliteedinõudeid järgides ja sildid läbivad enne klientidele saatmist põhjaliku kontrolli. Meil on ka kliendi rahulolu garantii, mis kehtib kogu meie tootevaliku kohta.Jätkusuutlikkusele keskendudes teeme revolutsiooni silditööstuses

Meie eesmärk pole teile pelgalt parimaid silte tarnida. Soovime olla ka siltide tootmisettevõte, kus meie töötajad tunnevad end turvaliselt ja mugavalt. Meie ettevõttekultuur on meile väga oluline ja me oleme uhked, et 2023. aastal olime Rootsi keskmise suurusega ettevõtete parimate töökohtade nimekirjas viiendal kohal.

Tervisliku töökeskkonna abil saame luua ka kvaliteetseid tooteid ja mõtteviisi, et olla alati esirinnas, innovaatiline ja mõelda igal sammul teie kui kliendi huvidele.

Loomulikult soovime ka, et maailm oleks võimalikult hea koht, kus elada – igas mõttes. Me püüame mõelda jätkusuutlikult ja teeme seda mitmest aspektist. Sellest, kuidas me püüdleme parema maailma poole, on juttu meie ettevõtete sotsiaalse vastutuse lehel.See on meie missioon

Oleme uuenduslik silditootja, kes on alates 2008. aastast tööstust digiteerinud. Meie eesmärk on pakkuda teile kliendina võimalikult laia valikut, tegemata kompromisse lihtsuses, hinnas ja tarnekiiruses.

Lugege ka meie kui ettevõtte visiooni ja väärtuste kohta.Kas Signomatic kõlab nagu silditootja, keda võiksite kaaluda?

Kas me võiksime olla need, keda otsite? Olete alati oodatud ühendust võtma, mis iganes see ka poleks (kuigi see teema võiks puudutada silte, sest me oleme selles parimad).

Broneerige meiega kohtumine, et rääkida meile oma soovidest. Saame teid aidata kohe algusest peale ja luua teie ettevõttele konto. Sel viisil saate meiega alati ühendust võtta ja tellida silte, mis on kohandatud just teie ettevõttele.