Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave kontuurlõigatud sildid kohta

Meie kontuurlõigatud sildid on 3,2 mm paksusest plastist ja need on tellitavad mustvalgena. Materjaliks on akrüülplast (PMMA).

Kontuurlõigatud silt on isekleepuva tagaküljega, hõlpsaks paigaldamiseks seinale, uksele ja muudele tasastele pindadele. Teip on väga hea nakkuvusega ning UV-kindel, stabiilne ja kriimustusi taluv materjal sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

Video kinnitusmeetod: teip


Väljalõigatud tähed

Väljalõigatud tähed sobivad nii kodudesse, ettevõtetesse kui ka kauplustesse. Freesitud kontuurjoontega tähti võib kleepida näiteks uksele või seinale. Eraldi väljalõigatud tähed jätavad elegantse ja professionaalse mulje ning neid kasutatakse sageli fuajeedes, vastuvõturuumides, kontorites, restoranides või hotellides nt infoviitadena, kuid need sobivad ka kodu kaunistamiseks. Disainige ise soovitud fondi ja suurusega tähed. Kasutage meie eraldiseisvaid tähti oma külaliste juhatamiseks kohvikusse, tualetti või spaaosakonda.

Väljalõigatud numbrid

Väljalõigatud numbrid on ilus alternatiiv, kui eelistate terve sildi asemel kasutada eraldiseisvaid numbreid. Freesitud kontuurjoontega numbrid sobivad eelkõige siseruumide seintele ja ustele, kuid tasasele ja kuivale aluspinnale paigaldatuna sobivad need ka välistingimustesse. Kontuurlõigatud numbrid mõjuvad stiilselt ja need on tellitavad erinevates fontides ja suurustes olenevalt soovist, mida need peavad väljendama.

Kontuurlõigatud siltide paigaldamine

Meie kontuurlõigatud plastsildid on isekleepuva tagaküljega, mille kaitseteip eemaldatakse vahetult enne paigaldamist. Sujuvaks paigalduseks kasutage kaasasolevat šablooni, mille saate kinnitada soovitud pinnale (seinale või uksele) kaasasolevate ribadega. Paigaldage väljalõigatud detailid pärast kaitseteibi eemaldamist) šablooni sisse. Seejärel eemaldage šabloon. Teie silt on valmis!

Võimalikud kinnitusviisid

Teip