Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave rullplakatid kohta

Kui otsite hõlpsasti kasutatavat portatiivset reklaamstendi või esitlusalust, soovitame teile oma rullplakateid. Meie rullplakatitega on kaasas kandekott ning neid on lihtne transportida ja üles seada.

Neil on palju kasutusvõimalusi. Rullplakatit saab kasutada esitlusteks ja väljapanekuteks näiteks näitustel, üritustel ning kauplustes. See on suurepärane vahend näitusel või messil oma sõnumi edastamiseks. Toode on mõeldud kasutamiseks siseruumides (väljas kasutamisel võib see ümber kukkuda).

Rullplakat koosneb alumiiniumist plakatikassetist (laiusega 850 või 1000 mm), mis seisab maas kahel klapptoel. Tõmmake plakat lihtsalt kassetist välja ja kinnitage tagaküljelt, kasutades tugivarrast. Pakume kahes suuruses rullplakateid: 850 × 2000 ja 1000 × 2000 mm.

Saate oma rullplakati kujundada Kujunduslehel! Lisage vajalik tekst, pilt ja värvid.

Video kinnitusmeetod: alus


Standardne rullplakat

Tekst ja pildid prinditakse siledale stabiilsele PVC-vabale mati satiinviimistlusega PET-polüesterkilele. See tagab kvaliteetse prinditulemuse. Paksus: 220 µ. Läbipaistmatu hall taust ja 100% sirge.

Rullplakat ECO

Tekst ja pildid prinditakse vastupidavale, stabiilsele ja kvaliteetsele polüesterkangale, mille tulekindlusaste on E-s1, d0 (Euroopa standard). Paksus: 330 µ. Materjal on PVC-vaba ja vastab keskkonnajuhtimisstandardile ISO 14001. Soovitatav praktiliselt kõigisse avalikesse keskkondadesse, nagu kontorid, näitused, kauplused, haiglad, hotellid jne, kus nõutakse keskkonnahoidlikke materjale.

Kasutusvõimalused

  • Rullplakatid sobivad suurepäraselt siseruumides kasutamiseks, nagu messid, näitused ja muud esitlused.
  • Need on suurepärane vahend sõnumi edastamiseks või kaubamärgi reklaamimiseks. Paljud ettevõtted kasutavad turundamisel rullplakateid, kuna need on mugav, tõhus ja soodne viis toote reklaamimiseks.

Võimalikud kinnitusviisid

Alus