Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave roostevabad sildid kohta

Roostevabad sildid on karmides oludes parim märgistamise viis. Meie roostevabast terasest sildid sobivad suurepäraselt igat tüüpi tööstuslikuks märgistamiseks nii tehastel, hoonetel kui ka masinaosadel ja seadmetel.

Sildid on valmistatud laserlõikega roostevabast ja happekindlast terasest. Roostevabast terasest silt sobib praktiliselt igasse keskkonda ja te ei pea muretsema sildi kulumise pärast välistingimustes. Materjal talub kõrget temperatuuri ja kemikaale ning on kulumiskindel.

Tellige roostevabad sildid veebist

Meie kujundustööriista abil saate hõlpsalt kujundada oma soovi kohased roostevabast terasest sildid. Meie roostevabu silte saab tellida kolmes erinevas suuruses. Kõik sildid on 3,5 mm puuraukudega, et saaksite need hõlpsalt soovitud pinnale kinnitada. 
 
Meie Siltomaat aitab teil kiiresti ja kerge vaevaga tellida just sellise teksti ning kujundusega roostevabast terasest silte, mis vastavad teie vajadustele. Tellige numbrite, tähtede, sertifikaadi või logoga märgisesildid. Meilt saate tellida nii numbriseeriaga märgisesilte kui ka üksikuid märgisesilte.
 
Kas soovite tellida suurema hulga roostevabast terasest silte? Meie klienditeenindus aitab teid meeleldi tellimuse vormistamisel või pakkumise koostamisel olenemata sellest, kas olete eraisik või ettevõtte.

Video kinnitusmeetod: kruvi

Võimalikud kinnitusviisid

Kruvi
Teip
Riputatav
Võtmerõngas
S-kujuline haak