Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave graveeritud sildid kohta

Pakume kvaliteetseid graveeritud silte, mida saab soovitud suuruses tellida otse veebilehelt. Meie graveeritud sildid on tehtud 1,6 mm paksusest mitmekihilisest plastist (akrüülplast), millele on uuristatud laseriga erinevates toonides graveeringud. Kui tekst ja motiiv sildile graveeritakse, paljastub alumine kiht.

Arvestades siltide pikka kasutusiga, stabiilsust ja kvaliteeti, kasutatakse graveeritud silte paljudes valdkondades ja tööstusharudes, sealhulgas ehitus- ja tööstussektoris, aga ka kaunite uksekaunistustena või majade ja kodude sisekujunduses.

Video kinnitusmeetod: kruvi


Graveeritud sildid majadele ja kodudele

Kas soovid kaunistada oma välisust sildiga „Tere tulemast“, riputada vannitoauksele WC-märgi või kinnitada kuudile lemmiku nimega sildi? Meie graveeritud sildid on äärmiselt populaarsed ja leiavad kasutust pea igal pool! Seepärast oleme võitnud paljude eraklientide ja ettevõtete südamed.

Meie graveeritud silte saab tellida 16 värvitoonis. Meie kirjatüüpide, tekstisuuruste ja siltide kuju valikuga saate graveeritud silte kohandada vastavalt oma kodule. Kui vajate abi, võite alati pöörduda meie klienditeeninduse poole.

Graveeritud sildid on ettevõtete lemmiktooted

Ettevõtetele, kes otsivad ilmastikukindlaid ja stabiilseid välitingimustes kasutatavaid silte, on graveeritud plastsildid parim lahendus. Kuni kümneaastase kasutuseaga välitingimustes on need usaldusväärsed ja taskukohased kõikvõimalikes ilmastikuoludes. Vastupidavaid ja UV-kindlaid silte saab kasutada paljudes valdkondades.

Graveeritud märgistussildid

Ettevõtted vajavad sageli erinevat tüüpi märgistust. See võib hõlmata ehitus- ja tööstusmärke (torustiku-, häire-, telekommunikatsiooni-, elektri- või kaablimärgistus jne). Siinkohal soovitame graveeritud plastsilte, mis on vastupidavad, ilmastikukindlad ja taskukohased.

Kas vajate tervet seeriat graveeritud märgistussilte numbrite ja/või tähtedega? Saatke meile oma soovid ning aitame teil tellimust vormistada. Loomulikult saadame tellimuse enne kinnitamist teile ülevaatamiseks.