Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave plakatid kohta

Plakatid on tõhus viis sildi kasutamiseks, et oma sõnumit veelgi paremini edasi anda. Nende paigaldamine on kiire ja lihtne ning need sobivad nii siseruumides kui ka väljas kasutamiseks.

Kujunduslehel saate luua ise oma plakati, valides suuruse ja värvi ning lisades personaalse teksti, värvipildi või logo. Reklaamige üritusi, kujundades värvika plakati, või esitlege oma kaubamärki, eristudes teistest pilkupüüdva plakatiga.

Plakatid valmistatakse kõrgeima kvaliteediga pressitud PVC-st ja neid saab tellida suurustes 1000 × 500 mm kuni 4000 × 1250 mm.

Tänu nurkades ja servades olevatele aasadele saab plakatit kinnitada mitmel moel. Plakatite kinnituspaelad sisalduvad tellimuses lisatasuta.

Kasutusvõimalused

Plakatid on soodne ja paindlik viis sõnumi edastamiseks. Peamised kasutusvõimalused on järgmised:

  • Ettevõttesildid – ettevõtetele, kes soovivad näitustel ja muudel üritustel silma paista, on plakatid väga tõhusad, kuna neid on lihtne üles panna, maha võtta ja transportida. Isegi suured plakatid saab väikeseks kokku rullida.
  • Reklaamsildid – ettevõtetele, kes soovivad kampaania jaoks ajutist silti, on plakat suurepärane valik. Saate suure plakati hoonest väljapoole või maantee äärde kiiresti ja lihtsalt üles seada ning selle jälle maha võtta, kuni kampaania aeg on jälle käes.

Võimalikud kinnitusviisid

Aasad