Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave alumiiniumsildid kohta

Kui soovite metallsilti, on alumiiniumsilt selleks täiuslik valik. Meie lamineeritud sildid on kvaliteetsed ja vastupidavad ning sobivad suurepäraselt väljas kasutamiseks.

Need on saadaval ka helkuriga, tänu millele on need ideaalsed teemärkidena kasutamiseks.

Lamineeritud alumiiniumsilte saab tellida suurusega 70 × 30 mm kuni 2000 × 1200 mm ja standardpaksusega 1,5 mm. Tekst ja pildid prinditakse digitaalselt ning sildile antakse lõplik viimistlus UV-kaitsega laminaadiga.

Meie alumiiniumsildid või metallsildid saab kinnitada seinale või muule tasasele pinnale kruvide, pukside või teibiga. Meie lipukinnituse abil saate paigaldada sildi nii, et see seisab fassaadist või seinast eemal. Sildid saab kinnitada vardale, kasutades meie vardakinnitust (50–65 mm läbimõõduga varrastele). Pange tähele, et vardaid me ei paku.

Kasutusvõimalused

Alumiiniumist metallsilt on stiilne ja kvaliteetne. Alumiinium sobib suurepäraselt igas suuruses sildi jaoks.

  • Teesildid, tänavasildid ja parkimissildid on tavaliselt valmistatud alumiiniumist, mis teeb need eriti vastupidavaks. Seda tüüpi sildi teine eelis on see, et selle saab valmistada helkivana, nii et see on nähtav ka pimedas.
  • Ettevõtete, kaupluste ja muude hoonete sissepääsusildid peavad sageli olema väga kvaliteetsed, nii et alumiinium on esmaklassiline valik. Need näevad ka välja stiilsed ja professionaalsed. 
  • Kui soovite pisut stiilsemat kontori- või muud silti, võib alumiiniumi selleks kindlasti soovitada.

Video kinnitusmeetod: vardakinnitus

Võimalikud kinnitusviisid

Kruvi
Kruvikattega kruvi
Lipukinnitus
Riputatav
Puksid
Teip
Vardakinnitus
Trosskinnitus laes
Võtmerõngas