Liigu edasi põhisisu juurde

Kuidas kujundada kontuurlõigatud silte Skyltomateni abil?

Meie kontuurlõigatud sildid on valmistatud 3,2 mm paksusest plastist ja neid saab tellida musta või valgena. Materjaliks on akrüülplast. Kontuurlõigatud sildil on isekleepuv tagakülg hõlpsaks paigaldamiseks seinale, uksele ja muudele tasastele pindadele nii sise- kui ka välistingimustes.

Kontuurlõigatud silte saab tellida pikkusega 15 mm kuni 560 mm. 

1. samm

Lisage sildiautomaadis tekst, klõpsates väljal „Tekst“, mille leiate vasakust veerust. Siia saate lisada tekstiobjekte, mida saab kujundada fondi, värvuse ja teksti suuruse järgi ning sellega, kas tekst peab olema rasvase kirjaga või kaldkirjaga.

2. samm

Tähtede või numbrite suuruse kohandamiseks suurendage või vähendage kujutist, valides objekti ja lohistades seda siniste ümmarguste markeritega. 
Samuti on väljal „Tekst“ võimalik reguleerida teksti suurust, tehes seda suuremaks või väiksemaks. 

3. samm

Kontuurlõigatud tähtede või numbrite suurust saate vaadata väljal „Suurus“, kus on toodud sildi laius ja kõrgus. 

4. samm

Valmis! Teie kontuurlõigatud silt valmistatakse ja tarnitakse teile paari päeva jooksul. Kui teil on küsimusi või mõtteid, võite alati võtta meiega ühendust e-posti aadressil info@siltmax.ee.

Saadame oma kõigile klientidele ka tasuta hinnapakkumisi, et saaksite oma sildi täpselt vastavalt soovidele.

Vaadake siin meie kontuurlõigatud siltide valikut.

Kas te ei saanud oma küsimusele vastust?

Või kasutage seda vormi

Kui teil on tellimuse või arve number, nimetage see, kui meiega ühendust võtate. Nii on meil lihtsam teie küsimusega tegeleda.

Kui võtate Signomatic ühendust e-posti teel, salvestame teie probleemi ja kontaktandmed. See on vajalik selleks, et saaksime probleemiga tegeleda. Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsuspoliitikat.