Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave maja nimeplaadid kohta

Maja nimeplaat võib olla isikupäratu ja puhtalt informatiivne või hoopis kutsuv ja omane. Kumbki variant pole parem kui teine. Kõik sõltub ikkagi sellest, mis ootab välisukse taga. Muidugi on perekonna maja nimesildi ja panga või matusebüroo nimesildi vahel tohutu erinevus. Looge meie Siltomaadi abil isikupärased maja nimeplaadid.

Maja nimesiltide juures on oluline, et need annaksid edasi õiget tunnet. Mida soovite oma maja nimeplaadiga edasi anda?

Paljud eraisikud ja ettevõtted otsustavad paigaldada majale nimeplaadi. Suurus ja disain erineb palju, kuid neil kõigil on sarnane otstarve – tervitada külastajaid. 

Maja nimeplaadid – tekstivariandid 

Tere tulemast – see on üks levinumaid valikuid. Tervitussõnum tervitussildil. Pidage meeles, et just plaadi kujundus määrab suuresti selle, kui kutsuvana seda võetakse, mitte tekst ise.  

Perenimi – „Tere tulemast ... perre“ – kena isiklik viis külalistele esmamulje andmiseks. Tavaliselt pannakse sildile ainult perekonnanimi, kuid mõni soovib lisada ka pereliikmete eesnimed, et muuta plaat personaalsemaks.  

Maja/maavalduse nimi – vanemas majas või suuremas valduses elavad inimesed võivad lisada sildile ka hoone/maavalduse nime. See toob esile selle ajaloo ja muudab maja isikupärasemaks.  

Nimi ja number – kui maja number pole muul viisil selgelt näidatud, saab selleks kasutada maja nimeplaati. Mõni inimene lisab sildile ka tänava nime.  

Missugust maja nimesilti vajate?