Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave paadisildid kohta

Levinud paadisildil on paadi nimi kõigi jaoks, kes paati väljastpoolt vaatavad. Praktiliselt igal paadil on nimi ja sageli on see paigaldatud kerele või mujale. Igaüks, kes paati astub, näeb, et paadisilte saab kasutada palju enamaks kui vaid nime näitamiseks. Muu hulgas on levinud personaalsed paadisildid, mis tervitavad ja teavitavad külastajaid, ning selged sildid korra hoidmiseks.

Video kinnitusmeetod: vinüül


Kohandatud paadisildid – mõned näited

Tere tulemast!

„Paadiinimeste“ jaoks on paat sama tähtis kui maismaal asuv kodu. Seepärast peaks olema seal ka isikupärane tervitussilt – eelistatavalt mereteemaline.  

Nimi

Kõigi paatide puhul pole reeglit, et kerel peaks nimi olema. Siiski on nimeplaadid paatidel väga levinud, eriti suurematel. Nimeplaat võib anda kena ilme olenemata sellest, kas tegu on aerupaadi või suurema alusega. Paljud inimesed kirjutavad nime ette M/S. See tähendab mootorlaeva.  

Teave

Paadisildi abil saab paadis olijatele teavet anda. See võib hõlmata kõike alates toimingutest, näiteks „Loputa alati kaks korda“, kuni külastajate suunamiseni paadi õigesse ossa.   

Märgistamine

Väga sageli kasutatakse paadisilte juhtseadiste märgistamiseks instrumendipaneelil või kappides ja muudes hoiupaikades paadi teistes osades. Väikesed ja lihtsad sildid hõlbustavad piiratud ruumiga kohtades korra hoidmist.