Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave lapsevankrisildid kohta

Viimastel aastatel on muutunud populaarseks lapsevankrite kaunistamine vankrisildiga. Need näevad välja nagu auto numbrimärgid, kuid riputatakse vankrile ja sisaldavad vanemate valitud teksti.

Tavaliselt soovivad vanemad lisada sellele beebi nime, kuid loomulikult piirdub edastatav teave üksnes teie kujutlusvõimega. 

Lapsevankrile sildi kinnitades saate välja näidata oma beebi nime ja anda vankrile isikupärasema ilme. Peale lapse nime lisatakse sildile sageli väike sümbol või pilt.

Personaalsed lapsevankrisildid 

Kuna paljud lapsevankrisildid sarnanevad auto numbrimärkidele, kirjutavad paljud inimesed auto registreerimisnumbri kohale lapse sünnikuupäeva. Muude valikute seas on näiteks EL-i sümboli või riigilipu lisamine. Nii näeb lapsevankrisilt auto numbrimärgile võimalikult sarnane välja. 

Mõned inimesed rõhutavad aga lapse huvisid, lisades sildile näiteks pallipildi või multikategelase. Miks mitte näidata, kui palju te oma beebit armastate, lisades sildile suure südame? Võite sildile kanda isegi lapse hüüdnime, et muuta see veelgi personaalsemaks. Siiski tuleb arvesse võtta, et hüüdnimi võib aja jooksul kiiresti muutuda või et teised võivad seda valesti mõista. 

Looge oma lapsevankri jaoks isikupärane silt, valides sobivad värvid, kuju, teksti ja pildid. Lisage sildile lapse huvid, sünniaasta või isikupära.