Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave interjöörisildid kohta

Interjöörisildid on mõeldud peamiselt kodutunde loomiseks ja on sisekujunduse detail, nagu ka paljud muud asjad kodus. Mis tahes tekst sellistel siltidel tõmbab sageli külastajate pilku. Tekst ütleb inimestele midagi kodu kohta ja seda, mida siin elavad inimesed tahavad edasi anda. Seega peate kaaluma nende siltide puhul nii kujundust kui ka teksti, et need oma otstarbe täielikult täidaksid. 

Interjöörisiltide abil kodu armsaks ja hubaseks muutmine on muutunud üha populaarsemaks. Neid on lihtne, soodne ja kerge nii üles panna kui ka asendada. Mõnd kasutatakse ainult koduse tunde loomiseks, teistel on aga ka praktiline otstarve.

Video kinnitusmeetod: kruvi


Mõned klassikalised interjöörisildid

Tsitaadisildid

Tsitaadisildid võivad olla nii naljakad kui ka mõtlemapanevad. Neid ühendab aga sildiga edasi antav kuulus ütlus. Miks mitte muuta kohandatud tsitaadisildi abil surematuks mõni oma lapse ütlus. 

Magamistoa sildid

Levinuimad magamistoa sildid annavad edasi rahu ja harmooniat. Üks klassikaline sildivariant on selline, mis palub vaikust, et vältida pisikeste ülesajamist.  

Humoorikad sildid

Sellesse kategooriasse kuuluvad paljud tsitaadid, kõnekäänud ja soovitused. Ainus piirang on teie kujutlusvõime. Kuigi sildi tekst ise võib olla naljakas, määrab peamiselt kontekst selle, kuidas see vastu võetakse. 

Tualettruumisildid

Tualettruumisilt võib olla väike ja lihtne ning lihtsalt tekstiga „WC“. Ent vaid pisut rohkem mõtlemist ja aega ning silt muutub sisekujunduse elemendiks, mis sobib kokku teie kogu ülejäänud interjööriga. Ärge unustage säilitamast sarnast stiili ka tualettruumi sees kasutatavate siltide juures, näiteks viitega rätikute asukohale.