Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Kassisildid kohta

Kass on pereliige ja seepärast peaks tal loomulikult olema oma nimeplaat näiteks liivakastil, toidukausi lähedal või tema tavalises magamiskohas. Lisaks nimeplaatidele saavad kassiomanikud luua hoiatussildi autojuhtidele, et manitseda neid eriti aeglaselt ja tähelepanelikult sõitma, kuna piirkonnas liigub kasse. 

Looge ise personaalne kassisilt, mis vastab teie – ja muidugi kassi – vajadustele. 

Kassisiltide näidised

Nimeplaat liivakastil, hoiatussilt autojuhtidele aeglustamiseks või silt teatega, et teie kodu valvab kass – loetelu eri tüüpi kassisiltidest on lõputu. Mõned levinumad valikud on järgmised.  

Kassi hoiatussilt

See üks levinumaid kassiteemalisi silte Nende otstarve on paluda autojuhtidel olla eriti valvas ja aeglustada. Need sildid on tihtipeale kujundatud tavaliste teesiltidena, kuid väikeste muudatustena. Need võivad olla klassikalised kollase taustaga hoiatussildid, mille keskel on kassisiluett. 

Teine variant on teeületussilt, millel on kass või tekst „Sõida aeglaselt – kassid mängivad“.  

Ettevaatust – kass

Levinud koerasilt on „Ettevaatust – koer“. See hoiatab külalisi, kes kardavad koeri. On aga ka palju inimesi, kes pelgavad kasse ja nii võib olla hea mõte panna üles kassisilt, mis näitab mingil moel, et selles kodus elavad kassid.  

Kui ma lähen kaotsi

Väga praktiline kassisilt on väike lipik, mille saab kinnitada kaelarihmale. Kui kass läheb kaotsi, saab tema leidja hõlpsasti helistada sildil olevale numbrile, et kass jõuaks jälle koju tagasi.

Video kinnitusmeetod: kruvi