Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave nimesildid magnetiga kohta

Stiilsete, isikupärastatud ja magnetiga kinnitatavate nimesiltide abil tervitavad töötajad külastajaid sõbralikult ja isiklikult. Magnetkinnitusega nimesilt on vastupidav ja kauakestev. On tavaline, et ühe mantli või rõiva kohta on olemas mitu nimesilti.

Miks valida magnetkinnitus?

Magnetiga nimesilt on mugava ja lihtsa kinnitusviisiga neile, kes soovivad oma nimesilti vahetada ja kinnitada seda erinevatele rõivastele. Magnet ei jäta riietesse auke ja on tugeva magnetilise tõmbega. Meie kinnitame magnetmärgi kleeplindiga nimesildi tagaküljele. Teie ülesandeks on lihtsalt eemaldada ülemine magnetmärk ja paigutada nimesilt sinna, kuhu soovite, ja kinnitada tagumine magnet kanga sisemisele küljele.

Kuhu tuleks nimesilt kinnitada?

Üldjuhul kinnitatakse magnetiga nimesilt vasakule rinna kohale. Seda peetakse kõige tavalisemaks ja ametlikumaks kandmisviisiks. Kui aga soovite selle paigutuse suhtes olla veidi strateegilisem, kinnitage see paremale poole: nii on nimesilt paremini nähtav, kui te kedagi tervitate. Kõige olulisem on aga meeles pidada, et silt peaks asetsema sobival kõrgusel, et teised saaksid seda hõlpsasti näha ja et nimesilt oleks kergesti loetav.

Nõuandeid magnetiga nimesildi kujundamisel.

1. Nime, elukutse või ettevõtte tekst peab olema selgelt loetav.

2. Värvikombinatsioonid: tumedale taustale tuleb hele tekst. Kui taust on hele, siis peab tekst olema tume. Värvilise tausta puhul tasub eelistada tagasihoidliku värviga teksti: see peaks olema kas halli, valget või musta värvi.

3. Kas soovite magnetiga nimesilti kanda tööl olles? Lisage ettevõtte logo nimesildil nähtavale kohale. Järgige kindlasti ettevõtte värve ja kirjatüüpe.

4. Sümbol võib muuta isikupäratu ja liialt ametlikult mõjuva nimesildi palju elavamaks. Miks mitte kasutada emotikoni? :)