Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave helkursildid kohta

Paljud sildid peavad olema nähtavad ja loetavad nii päevavalguses kui ka pimedas. Helkursildid tagavad parima nähtavuse õues pimeda ajal. Helkursilte kasutatakse sageli hoiatamiseks, teavitamiseks ja ohutu töökeskkonna tagamiseks. Levinuimad näited helkursiltidest on avariiväljapääsu sildid, keelusildid, tulekahjusildid, hoiatussildid ja kohustussildid.  

Meie Siltomaadis saate kujundada alumiiniumist helkursildid oma vajadustele vastavate värvide ja kujuga. Kujundage helkiv laste mängualasilt, et manitseda autojuhte aeglustama, või majanumbri silt, mis on pimedas selgesti nähtav. Siltomaadis on valikud lõputud!

Alumiiniumist helkursildid 

Pakume alumiiniumist helkursilte, mida saab tellida suurustes kuni 2000 × 1200 mm. Helkurpind on klassifikatsiooniga RA1 ja paksusega 140 mikronit. Sildid on sileda pinna ja paksusega 1,5 mm. Samuti on need lamineeritud helkurkihiga, mis sisaldab UV-kiirte blokeerijat, kaitstes silti värvide tuhmumise ja kulumise eest. 

Meie Siltomaadis saate kujundada kõike alates laste mänguala ja parkla helkursiltidest kuni atraktiivsete majanumbri siltideni, mis on pimedas selgesti nähtavad. Siltide kinnitamiseks saate kasutada mõnd meie pakutavat kinnitusmeetodit: vardakinnitus, teip või kruvi.

Video kinnitusmeetod: kruvi