Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Tallisildid kohta

Tavaliselt hobusetallis leiduvaid silte nimetatakse talli uksesildiks või talli nimeplaadiks. Teadagi on talli nimeplaadil hobuse nimi, kuid peale selle on olemas ka palju muid valikuid. Mõnel sildil on ka hobuse sünnikuupäev ja tema vanemate nimed. Sellisel juhul tuleb esimesena isa nimi tähisega E. Ema nimi kirjutatakse selle alla tähisega U. Kui hobune on pooletõuline, lisatakse harilikult ka tema ema isa nimi tähisega UE. 

Olenemata sellest, kuidas soovite talli nimeplaadi kujundada, on meil teile pakkuda sobiv valik: ligitõmbav, personaalne ja soodne.

Video kinnitusmeetod: kruvi


Tallisilt – hobune

Hobune on väga isiklik loom, nii et isegi tema talliukse nimeplaat tuleks kujundada personaalselt. Suurest hulgast pakutavatest kombinatsioonidest saate luua oma hobuse jaoks täiusliku talliuksesildi. Kasutage ka ära võimalust kujundada sildid talli sees tarvikute märgistamiseks, nii et kõik asuks õiges kohas. 

Kujundage oma tallisilt

Talliuksesildi levinuim kasutusviis on näidata igas latris oleva hobuse nime. Peale nime lisatakse talli nimesiltidele sageli ka muud teavet. 

Sünniaasta

Enamikul tallisiltidel on näidatud hobuse sünniaasta. See asub otse nime all.  

Vanemad

Tavaliselt kirjutatakse isa nime ette täht E ja ema nime ette täht U. Isa nimi on alati esimene. Mõnikord kantakse tallisildile ka hobuse emapoolse vanaisa nimi, lisades selle ette tähed UE.  

Tõusümbol

Üks võimalus on lisada sildile ainulaadne hobusetõu sümbol. 

Omanik

Kui talliukse nimesildile on kantud omaniku nimi, asub see tavaliselt all tähisega „Omanik“. 

Muu teave

Muu lisatav teave on „Toodud Taanist“ (või muust riigist) ja „Tundmatu sugupuu“.