Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Teesildid kohta

Korteriühistule või erakasutuseks ise teesiltide kujundamine on lihtne ja selge viis liiklejatele sõnumi edastamiseks. See võib hõlmata kõike alates parkla- või STOPP-sildist kuni sildini „Eratee“ või „Sõida aeglaselt“. Helkursilt on näha ka pimedates liiklusoludes.

Neid silte on disaini ja värvi mõttes sageli inspireerinud klassikalised liiklusmärgid. Mõnikord on sobivaim kasutada sildil teistsugust teksti ja pilte, nii et see oleks ainulaadsem ja juhid seda tõenäolisemalt märkaksid. Kujundage personaalsed teesildid Siltomaadis.

Video kinnitusmeetod: kruvi


Tellige teesilt

Hoiatussilt

Need liiklusmärgid hoiatavad millegi eest, et liiklejad saaksid olla tähelepanelikumad ja kiirust vähendada. Nende seas on loomade teeületussildid, mis hoiatavad teatud loomade, näiteks siilide, metssigade või konnade, eest lähikonnas. Hoiatussiltidel on sageli punane ääris, kollane taust ja kolmnurkne kuju. 

Keelusildid

Keelusildid tähistavad nõuet või palvet. Need võivad viidata näiteks nõudele kanda kaitserõivastust, lubatud sõiduviisile või parkimisaegadele. Seda tüüpi teesildil on sageli valge ääris, sinine taust ja ümmargune kuju.   

Teabesildid

Selge teabesilt võib esile tõsta asukohti, kirbuturgu või poode. Professionaalse välimusega teesilt teabe edastamiseks on sageli valge äärise, sinise tausta ja valge tekstiga. 

Teesildi ostmisel tuleb aga märkida, et avalikele teedele on keelatud üles panna silte, mis sarnanevad liigselt ametlikele siltidele. Need sildid võivad olla äärmiselt ohtlikud, kui juhivad liiklejate tähelepanu kõrvale või eksitavad neid. 

Siltmaxist saate tellida helkurtausta ja tekstiga alumiiniumist teesildi, et muuta see liiklejatele nähtavamaks.