Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Lastesildid kohta

Lastesiltidel on palju kasutusvõimalusi igaks puhuks, kui läheduses on lapsi. Kõik alates kodust kuni auto ja mänguväljakuteni. 

Looge kohandatud ja ainulaadne lastesilt oma vajaduste järgi ja ise kujundades. Saate lasta ka lastel endil oma toa nimeplaat kujundada – see on väga populaarne. Lastesildi kujundamiseks on palju võimalusi. Kõik sõltub sildi asukohast ja soovitud sõnumist. 

Üks klassikalistest lastesiltidest on „Laps autos“, mis ütleb teistele juhtidele selgelt, et nad peaksid sõitma eriti ettevaatlikult. Sildi üks variantidest on „Beebi pardal“, mis annab edasi sama sõnumit. Saate luua kohandatud sildi „Laps autos“ või „Beebi pardal“, kuid pidage meeles, et selle tõhususe määrab mitu tegurit.

Silt „Laps autos“ – paar näpunäidet

Kas tahate, et silt oleks stiilne, või et autojuhid oleksid tõepoolest pisut hoolikamalt. Kaaluge järgmist. 

Tekst

Sageli kasutatakse kaht peamist tekstivarianti. Kas „Laps autos / beebi autos“ või levinud variant „Beebi pardal“. See on muutunud peaaegu standardiks ja liikluses tuntuks. 

On ka mitmeid muid, personaalsemaid valikuid, nagu „Kallis veos – laps autos“ ja spordisildid, nagu „Baby Blue pardal“, mis viitab jalgpallimeeskonnale Manchester City. Võimalikud on ka isiklikumad sildid, nagu „Väike printsess pardal“ või muud sarnast. Siiski on oluline tagada see, et sõnum oleks selge ning sildist oleks võimalik kiiresti ja hõlpsalt aru saada. 

Värv

Sildid „Laps autos“ võivad olla mis tahes toonides, nii et saate sildi kujundamisel valida sobiva värvikombinatsiooni. Kui need on aga mõeldud hoiatussiltidena, peaksite jääma kollase/oranži/punase juurde. Need värvid on sedalaadi siltide puhul levinuimad.