Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave tervitussildid kohta

Olgu see kodu, ettevõtte hoone või kauplus, tervitussildid täidavad tervitamise ülesannet. Tervitussilt peaks olema personaalne ning tervitama külastajaid või kliente soojal ja meeldival moel. Paljud inimesed otsustavad kirjutada oma tervitussildile lihtsalt „Tere tulemast!“, kuid lisades sildile pisut lisateavet, saab selle personaalsemaks ja selgemaks muuta. Ettevõtte keskkonnas võib olla kasulik lisada sildile lisateavet, nagu ettevõtte nimi, osakonna nimi või kabinetis töötava isiku nimi.

Tervitussilt – mitmekesine tekst

Teade „Tere tulemast!“ on piisav, et panna enamik inimesi end koduselt tundma. Sildile täiendava teabe lisamine muudab selle selgemaks ja personaalsemaks.  

Nimi, perekond, amet

Palju meeldivam on näha hambaarsti uksel personaalset tervitussilti „Tere tulemast dr Sepa hambaravisse!“ kui lihtsalt lühikest ja ametlikku teadet „Tere tulemast!“ väikesel plaadil. 

Kodudes on valik kirjutada kas lihtsalt „Tere tulemast!“ või lisada perekonnanimi või perekonna- ja eesnimi. See teeb sildi omasemaks ning ütleb külalistele selgelt, et nad on õiges kohas.  

Muu tekst

Tervitussildil võib olla ka tervituslause või kõnekäänd. Näiteks „Kodust paremat paika pole“, „Siin elavad väsinud vanemad ja õnnelikud lapsed“ või „Head sõbrad on alati teretulnud“. Sildile tõeliselt ainulaadse ilme andmiseks proovige fraasi „Tere tulemast“ hoopis vältida. 

Restoranides on tihtipeale näha tervitussilte tekstiga, nagu „Tere tulemast, palun oodake, kuni teile koht leitakse“.

Video kinnitusmeetod: kruvi