Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave autosildid kohta

Ettevõtted kasutavad sageli autosilte oma tegevuse reklaamimiseks. Üha sagedamini lisavad ka eraisikud oma autole personaalseid või lõbusaid silte. 

Kohandatud autosiltidega saab anda edasi kõike alates reklaamist ja teabest kuni naljadeni teistele teekasutajatele. Enamasti kinnitatakse need sildid iminappade abil akende siseküljele. Saate ka tellida vinüülsilte, mis on võimalik kinnitada auto välisküljele või tuuleklaasi sise- või välisküljele. Samuti saate siin tellida kohandatud autokleebiseid ehk dekaale. Valikus on eri kujud, suurused ja värvid. Laadige üles oma kaubamärgi pilt ja muutke auto võimsaks reklaamivahendiks.

Looge kohandatud autosildid

Auto numbrimärgi eemaldamine või vahetamine pole seaduslik. Küll aga on täiesti seaduslik lisada autole isiklikke autosilte, näiteks isikupäraseid aknakleebiseid. 

Reklaamid autodel

Ettevõtte turundamine auto abil on ühtaegu tõhus ja odav. Üks võimalus on valida iminappadega plastsildid, kuid parima ja soodsaima mõju saavutate, kui kannate vinüülteksti otse kerele. Vinüülteksti eelis on see, et tegemist on lihtsa, taskukohase ja paindliku reklaamiviisiga, mille eelised on võrreldavad auto värvimisega. 

Autosiltide soetamisel reklaamimiseks peaksite arvestama suhteliselt suure tekstiga, et nii ettevõtte iseloom kui ka tegevusvaldkond ja kontaktteave oleksid selgelt esitatud.  

Lõbusad autosildid

Need on autosildid humoorika sõnumiga. Sageli pannakse need tagaaknale. Tekst võib olla näiteks „Kui näed seda lugeda, oled liiga lähedal“ või pisut peenemalt öeldud „Vabandust, et sõidan sinu ees nii lähedal“. 

Müüa

Lihtne viis autot müüa on panna tagaaknale silt tekstiga „Müüa“ ning hind, telefoninumber ja ehk ka e-posti aadress.

Video kinnitusmeetod: vinüül