Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave parkimissildid kohta

Nii ettevõtted, ühingud kui ka eraisikud peavad parkimiskohti tähistama õigete parkimissiltidega. Selliste autoparkla siltidega saab näiteks näidata, kuhu tohivad kliendid ja töötajad parkida, millised parkimiskohad on renditud või et tegemist on eraparklaga. Mõistlik on ka selgitada, millised kohad on reserveeritud puudega juhtidele ja kui kaua on parkimine lubatud. Ükski parkimissilt ei hoia soovimatuid külastajaid eemal. Õige parkimissildi kasutamine õiges kohas aitab tagada parkimiskorra.

Kolme tüüpi parkimissildid

Parkimissildid saavad täita kolme eri eesmärki. Kasulik on oma sildi otstarvet enne tellimist arvesse võtta.  

Parkimine

Levinuim parkimissilt näitab parkimiskohti, teisisõnu seda, kuhu juhtidel on lubatud oma sõiduk parkida.  

Parkimine keelatud

Mõnes kohas on parkimine keelatud ja nii võib silt aidata hoida soovimatud sõidukid eemal. Sellisel juhul vajate üldise keeluga parkimissilti, näiteks „Parkimine keelatud“, või silti, millel on näidatud kellaajad, millal parkimine pole lubatud. Saate oma parkimiskeelu sildid kujundada Siltomaadi abil. 

Eraparkla

Kolmas tüüp silte näitab, kes tohivad parkida. Selliste seas on näiteks „Eraparkla“, „Parkimine puudega inimestele“ või „Personali parkla“.  

Kohandatud parkimise sildid

Lisaks klassikalistele parkimissiltidele on teil võimalik luua kohandatud silte. Personaalsem eraparkla silt võib olla kenam kui lihtsalt valge „P“ sinisel taustal. P-sildid sobivad kahtlemata suurepäraselt avalikesse parklatesse, kuid eraparklates võiks neil olla personaalsem välimus.

Video kinnitusmeetod: vardakinnitus