Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave tänavasildid kohta

Kohalikud omavalitsused vastutavad selle eest, et tänavad ja teed oleksid nimesiltidega tähistatud. See kehtib kõigele alates suurte kiirteede siltidest kuni elamupiirkonna tänavasiltideni.

Korteriühistu, ettevõtte või eraisiku jaoks võib lisaks neile siltidele vajalik olla ka eraldi tänavanime sildi ülespanek, et hõlbustada külastajatel tee leidmist. Paljud inimesed tellivad tänavanime silte ka erateede jaoks, mille eest kohalikud omavalitsused ei vastuta. 

See, et tänavanime sildil on näidatud tänava nimi, on muidugi enesestmõistetav. Kui aga kujundate sildi ise, peate mõtlema ka sellele, kas lisada veel midagi.

Tänavasildid – mida lisada?

Tänava nimi

Tavaliselt lisatakse tänavasildile tänava nimi. Mõnikord soovitakse tähistada tänavasildiga erilist kohta. Tänavasiltide kategooriasse kuuluvad mõlemat tüüpi sildid: tänavanime sildid ja tänaval olevad sildid.  

Majanumbrid

Tänavanime sildi eesmärk on hõlbustada külastajatel tee leidmist. Sel põhjusel lisatakse siltidele sageli majanumbrid. Näiteks „Kastani 10–14“ aitab konkreetset majanumbrit kergemini leida.  

Piirkonna nimi

Sageli lisatakse siltidele ka piirkonna nimi. See on teave, mida vajavad vähesed teekasutajad, kuid piirkonna nimi viitab paljudel juhtudel ka korteriühistule, kuna piirkonnal ja ühistutel on sageli ühised nimed.

Video kinnitusmeetod: kruvi