Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave aiasildid kohta

Aiasildid ei hoia üksnes korda, vaid annavad teie aiale ka kena ilme. Lisaks lilledele ja taimedele saab kivide, aiakujude ning siltide abil luua oaasi, mida aed paljude inimeste jaoks tähendab. Soovitud mulje saavutamiseks saate ise luua personaalse aiasildi. Tekst, kuju ja disain on teie otsustada. 

Enamik inimesi seostab aiasilte pisikeste märgistega, mis pistetakse maapinda, et näidata taime või lille nime. Aga loomulikult kasutatakse aias ka muud tüüpi silte.  

Mitmesugused aiasildid

Mida kasvatatakse?

Taimenimega silt on aias kõige levinum. Selle puhul on sildi ülesanne näidata, mis maas kasvab, aga ka mitmesuguste lillede ja taimede nimesid, kui need on täies hiilguses õide puhkenud. 

Tere tulemast!

Tervitussildid pole vaid kodus külaliste tervitamiseks. Neid saab samahästi kasutada ka aias mõnusalt lõõgastuma kutsudes. 

Koeraomanikele 

Suurtes ja avalikes aedades või maatükkidel saab siltide abil paluda koeraomanikel oma looma järelt koristada. Sildid saab kujundada nii, et need näeksid kenad välja ja sulanduksid aeda. 

Mõtteterad

Üsna sageli võib leida aedadest silte rahulike ja sügavamõtteliste sõnumitega. Näiteks „See aed on TÄIUSLIK ... kunagi“ või „Stressivaba tsoon“, mis näitab selgelt, et aed on mõeldud nautimiseks.