Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Talusildid kohta

Talusiltidel on palju eri funktsioone. Esimesed sildid, mida külalised näevad, on arvatavasti need, mis näitavad teed tallu. Suunasildid algavad sageli lähedalasuvalt suurelt maanteelt ja näitavad siis külalistele teed. Tallu jõudes kohtavad külalised sageli tervitussilti või suurt nimesilti. 

Seejärel näeb igaüks, kes külastab loomi, mitmesuguseid silte. Muude seas on levinud tallisildid, samuti loomatarvikuid tähistavad sildid. Tähistamine, teavitamine või tee näitamine – talus on vaja palju eri silte.

Millist talusilti vajate?

Olenemata sellest, mida on vaja talusildiga teada anda, saate valida teksti ja kujunduse. Kõik see tagab, et sildid täidaksid oma ülesannet võimalikult hästi. Allpool on mõned näited talusiltidest.  

Reklaamsildid

Nõudlus kohalike köögiviljade ja ökomunade järele kasvab pidevalt. Suur silt tee ääres tekstiga „Munad ja kartulid“ võib ligi tõmmata juhuslikke möödasõitjaid.  

Keelusildid

Nakkusohu vältimiseks võib võõrastel keelata teatud loomadega kokkupuute. See tuleks selgeks teha klassikalise keelusildiga, nii et külalised ei mõistaks sõnumit valesti. Keelusiltide sekka kuulub ka näiteks „Läbikäik puudub – eratee“, mida leidub sageli taludes, kus on sageli mitu erateed talutööde hõlbustamiseks. 

Talu nimi

Väga sageli tuuakse talu sissepääsu juures sildiga esile talu nimi. Mõni eelistab väiksemat silti, mõni aga oluliselt suuremat ja silmatorkavamat. See sõltub ka sellest, kui palju spontaanseid külastajaid soovite tallu ligi meelitada.  

Nimi ja number

Ka loomade tarbeks on vajalik suur hulk talusilte. Need hõlmavad hobusetalli silte, numbreid latritel ja silte tarvikute asukoha tähistamiseks.

Video kinnitusmeetod: kruvi