Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave tualetisildid kohta

Tualettruumisiltide puhul saab kasutada paljusid eri kujundusi. Mis tahes alates täiesti neutraalsetest siltidest avalikes paikades, kasutades vaid tähti WC ja näidates, kas tegu on meeste- või naistetualetiga, kuni personaalsemate ja humoorikamate tualettruumi uksesiltideni, mida leidub kodudes.

Tualetisildi kujundamisel tuleb arvesse võtta mitut asja. Kui silt on mõeldud koduse vannitoa jaoks, on välimus tähtis, kuna silt peab kokku sobima kodu õhustiku ja stiiliga. Siinkohal aitavad ornamentidega tähed või humoorikamad sildid muuta ka klassikalise WC-sildi personaalsemaks. Avalikes kohtades on olulisem see, et tualetisilt oleks selge kujundusega ja täidaks oma otstarvet – näidata inimestele, kus asub tualettruum.

Selged WC-sildid sümbolitega

Avaliku koha tualetisildi kujundamisel on kõige parem kasutada pilte ja sõna „WC“, selle asemel, et kirjutada sildile „Tualett“. See hõlbustab väikestel lastel ja võõrast keelt kõnelevatel inimestel tualeti kiiresti leidmist. 

Lisaks piltide ja sõna „WC“ kasutamisele sõna „Tualett“ asemel peaksite näitama ka seda, kellele on tualett mõeldud. Levinuimad variandid on meestele ja naistele, mida sageli näidatakse pükse või seelikut kandva figuuri abil. Võite ka eirata soonorme ning kasutada erinevaid pilte või jaotusi. 

Oluline on näidata selgelt, milline on puudega inimestele mõeldud tualett – sageli tähistatakse seda ratastoolisümboliga. Mähkmevahetusruumid on tavaliselt tähistatud mähkimislaual oleva beebi sümboliga.

Video kinnitusmeetod: kruvi