Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave nimesildid kohta

Nimesiltide materjaliks sobivad kõige paremini messing, plast, alumiinium ja puit. Need on stiilsed, soodsad ja kvaliteetsed. Nimesildid on kena viis muuta kokkupuude patsiendi või kliendiga isiklikumaks.

Nimesildid on saadaval kahe kinnitusviisiga – sobiv viis oleneb sellest, kuidas kavatsete neid kanda. Nõel on lihtne viis kinnitada nimesilte T-särgile või muule rõivaesemele, kuid see jätab augu. Teine kinnitusviis on magnet, mis toimib alati suurepäraselt. 

Saate kiiresti ja hõlpsalt tellida palju nimesilte, kõik erinevate nimede ja tiitlitega jne, kasutades Kujunduslehte. Kui soovite saada suurema nimesiltide tellimuse esitamisel abi, võtke ühendust meie klienditeenindusega. Nad aitavad teid meelsasti!

Graveeritud nimesildid

Graveeritud nimesildid on valmistatud kahekihilisest plastlaminaadist – ülemine annab värvi sildile ja alumine tekstile. Leiate kõik värvikombinatsioonid meie Kujunduslehelt, kus saate valida ka sildi kuju. Samuti on võimalik lisada nimesildile pilt või logo. Graveeritud nimesilte kasutatakse sageli tervishoiu- ja teenindussektorites.

Värviprindiga nimesildid

Pakume värviprindiga nimesilte eri materjalidest: messing, nikeldatud messing (hõbedane), plast, alumiinium ja puit. Silte saab tellida eri kujuga ja need on väga vastupidavad. Nimesildile saab lisada pildi või logo. Seejärel prinditakse tekst ja pilt värviliselt sildile. Puidust nimesiltide puhul kasutame 4 mm paksust MDF-i (Medium Density Fibreboard, keskmise tihedusega puitkiudplaat) koos kase-, kirsi- või tammevineeriga.

Värviprindiga nimesilte kasutatakse sageli ametiasutustes, koolides, pankades, kinnisvarasektoris ja näitustel.

Eco Boardi nimesildid

Meie Eco Boardi nimesildid on valmistatud keskkonnahoidlikust materjalist, mis koosneb Katzi kaubamärgiga kvaliteetsest puitkiudpapist. Materjali siledale, matile ja lamineeritud pinnale trükitakse digitaalselt, mis tagab selged ning ilusad kvaliteetsed värvid.

See keskkonnahoidlik ja taskukohane materjal sobib ideaalselt nimesildiks näiteks messil, kursusel, seminaril või konverentsil ning annab ülevaate osalejate nimedest ja tegevusaladest. Meie Eco Boardi materjal sobib suurepäraselt nimesildina kasutamiseks lühiajalistel sündmustel, kus nimesilt võib olla lihtsamat tüüpi.

Neile, kes vajavad oma töökohal kauemat aega kasutatavat nimesilti, soovitame pikema kasutuseaga plastist, alumiiniumist, puust või messingist silte.

Võimalikud kinnitusviisid

Nõel
Magnet
Metallklamber