Liigu edasi põhisisu juurde

Kuidas kujundada vinüültekste Skyltomateni abil?

Vinüültekst seisneb kontuurlõigatud tekstis ja/või pildis, mis on ideaalne võimalus neile, kes ei soovi saada tausta. Vinüül on isekleepuv ja selle saab kinnitada autodele, aknaklaasidele ja seintele. Pakume vinüülteksti mõõtmetega 30 × 30 mm kuni 3000 × 550 mm.

1. samm

Sildiautomaadis alustage vasakus veerus oleva nupu „Suurus“ klõpsamisest. Siia sisestage vinüüli suuruse kohandamiseks mõõdud millimeetrites. Suuruse kohandamisel saate valida automaatse suuruse; sel juhul kohandub vinüüli suurus objektide suuruse muutmisel pildi ja/või tekstiga.

2. samm

Teksti lisamiseks klõpsake vasakus veerus väljal „Tekst“. Siia saate lisada tekstiobjekte, mida saab kujundada fondi, värvuse ja teksti suuruse järgi ning sellega, kas tekst peab olema rasvase kirjaga, kursiivkirjaga või allakriipsutatud kirjaga.

Erinevate fontide kasutamiseks lisage uus tekstiobjekt ja valige soovitud font. 
Samuti saab tellida peegelpildis vinüülteksti ja pildi, et kinnitada vinüültekst akna või autoklaasi siseküljele. Selleks tuleb väljal „tekst“ valida peegelpilt ja seejärel „Muuda“. 

3. samm

Pildi lisamiseks klõpsake vasakus veerus väljal pildiikooni. Siin saate valida ja üles laadida oma pilte. Soovitame kasutada alljärgnevaid vorminguid: PDF, SVG, AI, EPS. Saate kasutada ka pilte meie pildiarhiivist. Pildi peegelkujutise kasutamiseks valige pilt ja klõpsake nuppu Redigeeri ning seejärel „Я“. 

4. samm

Kogu vinüüli suuruse ärakasutamiseks klõpsake objektil, kasutage siniseid ümmargusi markereid ning lohistage objekt sellisesse suurusesse, et see kataks kogu vinüüli. 

Kui olete kujundamise lõpetanud, saate muuta laiuse ja kõrguse automaatseks; sel juhul on vinüülil veerised, mis muudavad kujundust tootmisprotsessis katkestamata. 

5. samm

Valmis! Teie vinüültekst valmistatakse ja tarnitakse teile paari päeva jooksul. Kui teil on küsimusi või mõtteid, võite alati võtta meiega ühendust e-posti aadressil info@siltmax.ee

Saadame oma kõigile klientidele ka tasuta hinnapakkumisi, et saaksite oma sildi täpselt vastavalt soovidele. 

Vaadake siin meie vinüültekstide valikut.

Vaadake vinüültekstide kinnitamise kohta 

Kas te ei saanud oma küsimusele vastust?

Või kasutage seda vormi

Kui teil on tellimuse või arve number, nimetage see, kui meiega ühendust võtate. Nii on meil lihtsam teie küsimusega tegeleda.

Kui võtate Signomatic ühendust e-posti teel, salvestame teie probleemi ja kontaktandmed. See on vajalik selleks, et saaksime probleemiga tegeleda. Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsuspoliitikat.