Liigu edasi põhisisu juurde

Visioon ja väärtused

Me oleme Signomatic

Meie eesmärk on luua lihtsaid lahendusi, mis vastavad teie vajadustele. Oleme digiteerimas silditööstust ning soovime pakkuda teile võimalikult laia valikut heade hindade ja kiire tarneajaga. Selleks et olla eesrindlikud ja uuenduslikud, peame olema uudishimulikud, vastutustundlikud ja reageerimisvõimelised. Meie Skyltomateni töövahend võimaldab teil tellida märke täpselt nii, nagu te soovite: see on meie peamine panus selle valdkonna uuendamises. 

Seega astuge meie sildimaailma, uurige uusi materjalide, motiivide ja kinnitusmeetodite kombinatsioone. Samuti olete teretulnud lugema meie visioonist ja väärtustest. Nende põhjal me siin Signomatic House Landvetteris Göteborgist ida pool tegutseme.

Meie visioon

Meie visioon on olla lihtsaim ja usaldusväärseim valik siltide veebi teel tellimiseks.

Meie väärtused

Meie kolm põhiväärtust on osa ettevõtte kultuurist ja juhivad meid kõiges, mida teeme. 

Lihtsus

Usume lihtsusse igas mõttes. Kliendiks saamine ning tellimine ja meiega suhtlemine peab olema lihtne. Püüame pidevalt luua lihtsaid ja kasutajasõbralikke lahendusi, mis täidavad meie klientide vajadusi, ning soovime muuta igapäevatöö sujuvaks ja tõhusaks tänu lihtsatele, sirgjoonelistele protsessidele.

Vastutustunne

Püüame tegutseda vastutustundlikult kõiges, mida teeme. Meie jaoks on enesestmõistetav vastutuse võtmine oma tegevuse mõju eest ühiskonnale, mistõttu tegeleme kliima- ja kestlikkusprobleemidega (EÜV) ning osaleme mitmesugustes kampaaniates ja partnerlusprogrammides. Tahame olla vastutustundlik, turvaline ja kestlik valik. Lugege lisateavet meie EÜV-alase tegevuse kohta siit.

Arvestamine

Hoolime ja peame lugu nii üksteisest, oma klientidest kui ka keskkonnast. Meie kliendid peavad tundma end meilt ostes turvaliselt ja õnnelikult ning alati saama vajalikku abi.