Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave magnetid kohta

Kujundage veebis enda jaoks sobivad magnetid. Meie magnetite pind on täielikult magnetiga kaetud. Tugeva kinnitusvõime tõttu sobivad need ideaalselt sõidukitele, külmikutele, nõudepesumasinatele, magnettahvlitele ja muudele magnetile sobivatele pindadele.

Isikupärased magnetid veebist

Valmistame isikupäraseid magneteid teie soovi kohaselt. Magneteid saab kasutada kõigeks, alates erinevate paberite kinnitamisest külmikule kuni oma ettevõtte reklaamimiseni autol. Meie tugevad magnetid sobivad suurepäraselt nii sise- kui ka välistingimustesse ning parima kinnituse saavutamiseks tuleb need panna puhtale, kuivale ja siledale pinnale.

Individuaalse trükiga magnetid

Meilt saab tellida vaid teile sobiva trükiga magneteid. Laadige üles logo või pilt või valige Siltomaadis olevate piltide seast teile sobiv trükis. Parima tulemuse ja kvaliteedi saavutamiseks valmistame oma magnetid neljavärvilise digitaaltrükiga.

Magnetid – taskukohane ja lihtne enesereklaami viis

Kas peate oma ettevõtet tutvustama, mõnda sõnumit edastama või ajutist pakkumist reklaamima? Autole mõeldud magnet on soodne ja lihtne viis ettevõtte tutvustamiseks. Reklaamige oma toodet, teenust või ettevõtet ning kujundage nime, teksti ja logoga magnet, mille saate kohe autole paigutada.

Meie tugevad magnetid on 0,6 mm paksused ja neid saab tellida igas suuruses paksusega 900 x 1500 mm. Valige kuju, suurus ja värv ning laadige üles enda valitud pildid.