Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave avariiväljapääsu sildid kohta

Avariiväljapääsu sildid pannakse üles selleks, et luua kaootilises olukorras korda. Nende selged juhtnöörid ja hea paigutus võib päästa elusid, nii et oluline on need õigesti kujundada. Tulekahjusiltide seas on avariiväljapääsu sildid olulisimad, mis peaks avalikus kohas olema. 

Igapäevastes tavaolukordades suudavad inimesed rahulikult leida tee hoonest välja, kuid paanika korral asjaolud muutuvad. Seda silmas pidades on oluline teha need sildid nähtavaks ja võimaluse korral lisada neile ka valgustus või helendus, et need oleksid nähtavad nii pimedas kui ka valgel ajal.

Avariiväljapääsu siltidele peab olema kogu ulatuses kantud sõna „Väljapääs“. Tavaliselt kasutatakse rohelist tausta valge kirja või piltidega. Sageli on pilt arusaadavam, eriti võõrkeelsetele inimestele, ja kindlas suunas jooksva inimese kujutis selgitab olukorda kiiremini. Sildid ei saa kunagi olla liiga selged, nii et kui väljapääs asub kaugemal, tuleks sildi juurde paigutada ka nooled. Väljapääsusildid tuleb ühtlasi paigutada vahetult asjaomase ukse kohale. 

Tuleb märkida, et paigaldatud peaksid olema ka sildid, mis tähistavad ratastooliga ligipääsetavat väljapääsu.

Video kinnitusmeetod: kruvikattega