Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Fassaadisilt teie ettevõtte jaoks

Fassaadimärk või fassaadikaunistus on suurepärane võimalus teha oma kaubamärk möödujatele nähtavaks. Nii suurtele kui ka väikestele Fassaadisilt teavitab ja näitab teie ettevõtte nime avalikkusele nii lähedalt kui ka kaugelt. Lühidalt öeldes muudavad fassaadisildid teie vara vastavalt teie soovidele täiesti ainulaadseks.

Sildiautomaadi abil saate oma fassaadisildi kujundada vastavalt enda vajadustele. Siin saate muu hulgas määrata materjali, teksti, pildi ja suuruse, et see sobiks võimalikult hästi teie kasutusaladega ja järgiks ettevõtte graafilist profiili. Meie fassaadisildid on UV-kindlad ja peavad vastu nii ilmastikule kui ka tuulele.

Enne fassaadisiltide tellimist on oluline võtta arvesse, et planeeritavale alale suuremate fassaadisiltide püstitamiseks on vaja ehitusluba. Võtke ühendust oma omavalitsuse ehituskomisjoniga, et selgitada välja, mis teie konkreetse kinnisvara kohta kehtib.

Kontuurlõigatud fassaadisildid

Kontuurlõigatud fassaadisildid on populaarne võimalus olla nähtav. Saate kujundada oma kontuuri kohaselt lõigatud sildi suurusega 15 mm kuni 560 mm, mis annab võimaluse panna ettevõtte pitsat tõepoolest fassaadile. Materjal koosneb kriimustus- ja UV-kindlast akrüülplastist, mis sobib ideaalselt välistingimustes kasutamiseks.

Fassaadinumber

Fassaadinumbrid on numbrid, mille kinnitate fassaadile, et näidata, milline number kinnistul on. Need peaksid olema hästi nähtavad ja kontrastsed fassaadi värvuse suhtes.

Siin saate valida muu hulgas kontuuri kohaselt lõigatud siltide vahel, mille kinnitate kruvide või puksidega, või emaililaadses stiilis siltide vahel, millel on tavaliselt valge tekst sinisel taustal. Kui otsite oma koju lihtsamaid majanumbrisilte, leiate ka need meie juurest.


Fassaadisildid alumiiniumist

Populaarne on ka alumiiniumist või lehtmetallist silt, sest see materjal on vastupidav ja ilmastikukindel. Alumiiniumsilt peab hinnanguliselt vastu umbes 7–10 aastat.

Kuna ettevõtte, kaupluse või muu vara fassaadisilt peaks vastu pidama nii ilmastikule kui ka tuulele, on see konkreetne materjal väga hea valik. Meie lehtmetallist siltide paksus on 1,5 mm, mis on standardne ja mida saab tellida suurusevahemikus 70 × 30 mm kuni 2000 × 1200 mm.

Sildi kinnitamine kruvidega


Fassaadisildid akrüülist

Akrüülsilt ehk pleksiklaasist silt on tavaliselt veidi väiksem ja jätab kliendile professionaalse mulje. Akrüülsilte võib kasutada nii siseruumides kui ka õues ning neil on pikk kasutusiga. Akrüülist fassaadisildi kõige tavalisem kasutusviis on paigaldada see otse sissepääsu juurde ja tutvustada seal ettevõtet kliendile.

See on lihtsalt suurepärane võimalus, kui soovite fassaadil luua eksklusiivse tunde.

Fassaadisildid plastist

Kui soovite plastist fassaadisilte, on teil suurepärased võimalused kujundada need vastavalt oma vajadustele. Meie plastsildid on ka UV-kindlad ning ilmastikule ja tuulele vastupidavad. Plastsildi eeliseks on eelkõige kaal ja paljud saadaolevad kinnitusmeetodid, mille vahel saate valida.

Muutke see paremaks, lihtsamaks ja selgemaks – fassaadisildid nagu fassaadinumbrid või fassaaditähed on majadel ja kinnistutel muutumas üha tavalisemaks. Muutke see kliendi, külastaja või teenindussõidukite jaoks lihtsamaks, kaunistades vara fassaadikujundusega.

Kinnitusmeetodid – kuidas fassaadisilti üles panna

Kasutatava kinnitusmeetodi valik sõltub palju soovitud fassaadisildi tüübist. Meil on kinnitusvahenditeks muu hulgas isekleepuv teip, puks, kruvi või kruvikork.

Kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas oma fassaadisilti kinnistule kinnitada, võite helistada või saata e-kirja meie klienditeenindusele.

Küsige fassaadisildile hinnapakkumust

Kui soovite rohkem teada saada, millised võimalused teil meie juures on ja kui palju võib fassaadisilt maksma minna, võite saada hinnapakkumuse täiesti tasuta. Oleme paindlikud ja lahendusele orienteeritud. Saate hinnapakkumuse oma e-postkasti ühe tööpäeva jooksul pärast hinnapakkumuse taotluse saatmist.

Saatke hinnapäring