Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Hoiatussildid kohta

Hoiatussilt hoiatab teatud toimingu võimalike tagajärgede eest. Sageli on kehtestatud eeskirjad, et teatud ohuga seotud seade tuleb tähistada hoiatussildiga. Mõnikord on hoiatus- või ohusilt aga elutähtis, isegi kui seadus ei nõua ohust hoiatava sildi ülespanekut. Olenemata vajadusest saab luua mis tahes sõnumi ja kohandatud kujundusega personaalseid hoiatussilte. Kõik, et vähendada õnnetuseohtu. Optimaalse mõju avaldamiseks tuleks silt kohandada nii, et see annaks hoiatussõnumit edasi teksti, kuju ja värviga.

Video kinnitusmeetod: vardakinnitus


Looge personaalne hoiatussilt

Kas soovite luua personaalseid hoiatussilte? Kaaluge järgmist. 

Kuju

Hoiatustega seostatakse enim kolmnurkset kuju. See ei tähenda, et kõik hoiatussildid peaksid olema kolmnurksed, kuid enamik annab seda mingil viisil siiski edasi. Näiteks on väga levinud ristkülikukujuline silt, millel on illustreeriva pildiga kolmnurk. Kolmnurga all võib olla ka hoiatust selgitav tekst. 

Värv

Hoiatussildid peaksid olema peamiselt kollase tausta ja musta teksti/pildiga. Sellist värvikombinatsiooni seostab enamik inimesi hoiatustega ja nii pööratakse sellele erilist tähelepanu. Mõnikord on hoiatussilt ümbritsetud punase joonega – seda kasutatakse enamasti hoiatusteatega teesiltidel.  

Pilt

Ohust hoiatamisel pole võimalik olla liiga selge. Seetõttu on soovitatav täiendada hoiatussildil olevat teksti ilmeka pildiga. See selgitab hoiatuse sisu ja on keelt mitte mõistvale inimesele arusaadavam. Hoiatussiltidel kasutatakse peamiselt sümbolitena pealuud (mürgine), leeki (tuleohtlik) ning surnud kala ja surnud puud (ohtlikud jäätmed). 

Millest peate hoiatama? - Looge personaalsed hoiatussildid.