Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave hotellisildid kohta

Ühe või enama öö hotellis veetmine on tore, lõõgastav ja luksuslik. See on meeldiv keskkond, kus serveeritakse toitu ja koristatakse tuba ning kus on lihtne puhata. Kuid selleks, et külastajad tunneksid end koduselt, on vaja mitmesuguseid hotellisilte. Tervitage ja teavitage külastajaid õigel moel, luues oma hotelli jaoks vajalikud ruumisildid. 

Tähtis on, et külastajad tunneksid end hotellis teretulnuna. Hotellis peab näiteks tubade ja tualettruumide leidmine lihtne olema. Sama oluline on, et avariiväljapääsud oleksid selgelt tähistatud. Teisisõnu on hotelli jaoks vaja palju silte.

Hotellisiltide näited

Hotelliruumi sildid

Need sildid on hotellides ilmselt kõige levinumad. Hotellis on kõik toad numbriga tähistatud, et külastajad leiaksid kergesti õige tee. Väiksemates hotellides, kus on vaid mõni tuba, võivad tihtipeale olla tubadel numbrite asemel nimed.  

Muude ruumide sildid

Siltidega ei tule tähistada ainult hotellitube. Samamoodi tasub näidata konverentsiruume, koristusruume, pagasihoiuruume ja muid personaliruume nii külastajate kui ka töötajate mugavuse nimel.  

Nimesildid

Vastuvõtulaua töötajad kannavad sageli nimesilte, eriti selleks, et külastajad teaksid, kes annab neile teavet ja kelle poole pöörduda küsimustega.  

Mitte suitsetada

Nagu enamik inimesi teab, on hotellides suitsetamine keelatud. Suitsetamiskeeld hoonete sees on kehtinud juba mõnda aega. Kuid turistid ei pruugi sellisest keelust teadlikud olla, kuna see erineb riigiti. Seepärast ongi hotellitubades peaaegu alati üleval suitsetamiskeelu silt.

Video kinnitusmeetod: kruvi