Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave kaablimärgistused kohta

Pakume graveeritud plastist kaablimärgistust, mida saate hõlpsasti kujundada ja tellida meie kujundustööriista abil veebis.

Kaablimärgistust kasutatakse nii elektripaigaldistel, tööstuses kui ka masinaehituses. Meie ruudukujuliste aukudega graveeritud plastsildid on kohandatud kaablite märgistamiseks. Vastupidav ja UV-kindel materjal sobib karmi keskkonda nii siseruumides kui ka väljas.

Kergesti loetav kaablimärgistus graveeritud plastsiltidel

Alati ei ole mõistlik kaablitele märgistusi käsitsi kirjutada, eriti kui märgistus on õues. Meie kaablimärgistused on valmistatud laseriga graveeritud plastlaminaadist, mis muudab märgistuse püsivaks ja kulumiskindlaks. Erinevate keskkondade jaoks on olemas mitmesuguseid kaablimärgistuste võimalusi. Eriti karmis keskkonnas võib vaja minna roostevaba ja happekindlat kaablimärgistust.

Kujundage graveeritud kaablimärgistus enda valitud värviga

Meie erinevates värvides kaablimärgistuste valik võimaldab teil kujundada isikliku kaablimärgistuse. Kaablimärgistusel saab laseriga graveerida ka mitu rida teksti, QR-koode ja vöötkoode. Meie graveeritud kaablimärgistused on varustatud kaablisidemetega, mida on lihtne ruudukujulistesse aukudesse kinnitada.

Soovite tellida jooksva seerianumbriga kaablimärgistuse? Suuremate koguste puhul pakume allahindlust, mis arvatakse Siltomaadis kogusummast automaatselt maha. Kui teil on küsimusi, vajate abi tellimisel või soovite pakkumist, pöörduge alati meie klienditeeninduse poole.