Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave kalmusildid kohta

Levinuimad kalmusildid on need, mis kinnitatakse päisekividele või memoriaalaedadesse ning näitavad lahkunu nime. Kasutage meie Siltomaati täiesti ainulaadse ja personaalse kalmusildi kujundamiseks. 

Peale kalmistute kasutatakse kalmusilte ka muudel puhkudel ja muudes kohtades. Nende peamine otstarve on pakkuda sugulastele paika leinamiseks ja meie seast lahkunute mälestamiseks.

Kalmusilt – mitte ainult kalmistutel

Memoriaalaed kodus

Kuigi kalmistud on kohad, kus paljud inimesed käivad leinamas ja meelerahu otsimas, ei saa siiski kõik sinna minna. Mõnikord asuvad need väga kaugel, mõnikord aga pole sugulastel lihtsalt võimalik hauda külastada. 

Memoriaalaia loomine kodus või aias võib olla suurepärane valik. Kena memoriaalaia saab kaunistada lillede, kalmusildi ja miks mitte ka lahkunule kuulunud esemetega. Ainus erinevus kalmistust on see, et tuhka ei või aeda matta.  

Hauda tähistav silt päisekivi ees

Paljude inimeste jaoks on väga tähtis, et neil oleks haud, mida külastada. Mõnikord kulub aga kuid, enne kui päisekivi on valmis ja paigaldatud. Sellistel puhkudel saab püsti panna lihtsa kalmusildi, et sugulaste jaoks hauda tähistada.  

Väikeloomade matmine

Suurte loomade eraviisiline matmine pole alati soovitatav. Küll aga on lubatud oma aeda matta väiksemaid lemmikloomi, nagu küülikud, merisead ja rotid. Ka neile saab korraldada väärika matuse ja tähistada kalmusildiga nende matmispaika.

Video kinnitusmeetod: kruvi